Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da nema se para. stukao sam sve dodatno neki dan u rivp
od 30,42 do 31,20

Meni je najsimpatičnije kako bi svi kupovali, a nemaju kupina…. 😀

I to ti je HR burza… ccc…


sad mi tek ništa nije jasno. ne valja kad je hilari, a još je gore kad je donald???

izgleda pomalo prihvaćaju i soseda, bolje i to nego pušiona kao na Brexitu

tresla se brda, rodio se miš.na burzama tolika panika, a vrlo brzo će doći do stabilizacije cijena. tako da je ovo samo lijep momenat za kupnju dionica

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


sad mi tek ništa nije jasno. ne valja kad je hilari, a još je gore kad je donald???

da, takva je naša percepcija. nemojte se previše iznenaditi ako dow snažno povuče. to bi bila njihova.

Kakav članak… A najgore je što ima ljudi koji stvarno očekuju takve scenarije

Vaš link …

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Fahro, bolje ti je računat svoju računicu,
jer od virenja u tuđe buđelare prinos je 0,00 %


tresla se brda, rodio se miš.na burzama tolika panika, a vrlo brzo će doći do stabilizacije cijena. tako da je ovo samo lijep momenat za kupnju dionica

Super prilika za brzi ulaz je dok traje panika. Valute su to jos tijekom noci rijesile. EURUSD je bio na vrhuncu cca 1,13 i sada je vec na 1,06 odnosno jucerasnjoj vrijednosti prije saznanja tko ce pobijediti.



sad mi tek ništa nije jasno. ne valja kad je hilari, a još je gore kad je donald???

da, takva je naša percepcija. nemojte se previše iznenaditi ako dow snažno povuče. to bi bila njihova.
[/quote]
prijašnja dva dana su rasli i normalno je da se korigiraju. pazi molim te pobjedi dokazani milijarder i sad je to za burzu problem? naši su vidli da se konji potkivaju pa i oni digli nogu. ko da je vilim ribičić pobjedio ?!

who dares, wins

Mi smo bili danas negdje na -1,73% sad smo već na -0,28%

使用を信頼し、あなた自身の能力の

pa kakva je to korekcija koja je gotova do 11.30h?
dok sam gledao što bih, prošla baba s kolačima…




sad mi tek ništa nije jasno. ne valja kad je hilari, a još je gore kad je donald???

da, takva je naša percepcija. nemojte se previše iznenaditi ako dow snažno povuče. to bi bila njihova.
[/quote]
prijašnja dva dana su rasli i normalno je da se korigiraju. pazi molim te pobjedi dokazani milijarder i sad je to za burzu problem? naši su vidli da se konji potkivaju pa i oni digli nogu. ko da je vilim ribičić pobjedio ?!
[/quote]

upravo to,, pa ovo bi trebao biti samo dodatan plus za kapital hahahah

New Report

Close