Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slažem se s avaxom10 da je više stagnacija, nego korekcija. Moj portfelj, moram priznati sve ovo vrijeme (zadnjih mjesec dana) stoji oko nule (+-0), ili neki sitan pad do -1%


fazan: ” avax10: ” Što mala korekcija napravi od ljudi. Svi postali paranoični i blago prolupali. Ajte lijepo van na hladno pivo i pogled u nebo. Kad se vratite korekcija će proći kao ružan san. [smiley2] ” Pa i nije baš mala korekcija. Ide to polako prema dolje … ” Što bi onda tek rekao da stvarno okine jedna prava korekcija? Zadnjih dana burza ide jedan dan gore, jedan dan dolje. Prije stagnacija nego korekcija. Promet mizernih 25 milja niti 2 sata prije zatvaranja burze. Pa toliko sam Adris napravi povremeno na dan, a i još neke dionice.

Ako si pažljivo pročitao, napisao sam ide to polako dolje …

I love the Smell of Profits in the Morning


slažem se s avaxom10 da je više stagnacija, nego korekcija. Moj portfelj, moram priznati sve ovo vrijeme (zadnjih mjesec dana) stoji oko nule (+-0), ili neki sitan pad do -1%

A od čega vam se sastoji portfelj, od obveznica?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Ako si pažljivo pročitao, napisao sam ide to polako dolje

Napisao si i da “nije baš mala korekcija”. Po meni se ovo ne može zvati korekcijom, ovo je više trgovanje iz dosade, stagnacija.

Ignore: KressoM, delux


stagnacija.

Eto slažem se s ovom rječju!

I love the Smell of Profits in the Morning

tony:

slažem se s avaxom10 da je više stagnacija, nego korekcija. Moj portfelj, moram priznati sve ovo vrijeme (zadnjih mjesec dana) stoji oko nule (+-0), ili neki sitan pad do -1%

A od čega vam se sastoji portfelj, od obveznica?

Ne.
Imao sam podosta LVCV, prodao ga nešto malo niže od 1300. ADPL (prodavao više, pa dokupljivao niže), isto tako DDJH prodavao na višim razinama (oko 280-90), pa kupovao ovih dana na 240-250, nešto ELKA. Da nemam BLJE (isto malo prodavao, pa dokupljivao niže, ali nedovoljno), bio bih u plusu nekoliko postotaka. ZVCV držim cijelo vrijeme… Ima još nekih, ali u beznačajnim količinama. Nijednu obveznicu.
Strategija mi vrlo slična onoj koju je ovih dana negdje opisao CONAN O’B ako se ne varam.


Što mala korekcija napravi od ljudi. Svi postali paranoični i blago prolupali. Ajte lijepo van na hladno pivo i pogled u nebo. Kad se vratite korekcija će proći kao ružan san. [smiley2]

potpuno se slažem .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Čestitam kolega Tony.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Čestitam kolega Tony.

Hvala. Nije mi cilj izlagati portfelj (to ima pod drugim topicom tko želi), već sam samo htio reći da korekcija i nije tako jaka, osim kod nekih više špekulativnih dionica i onih koje su puno rasle (niti kod svih takvih). Index uglavnom oscilira malo gore, malo dolje s nešto malo većom tendencijom prema dolje, ali ništa značajno, – dakle, više stagnacija nego korekcije. Pitanje je samo koliko će se dugo to nastaviti. O tomu bi, po meni više trebalo raspravljati i razmišljati, nego o nekim drugim manje važnim temama…


Mislim da je ovo početak malo jače korekcije na nekim dionicama koja će potrajati još idući tjedan, možda. Ako je Magma, a djelomično je, strpljen spašen.

ima ovdje magma veliki utjecaj , prodaju se dionice jeftino i prikuplja se novac za nju.
također ostaci od korekcije .
kako dobro kažeš, strpljen , spašen , trebati će još malo vremena sa stabilizaciju na tržištu.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

šta je sa tehnikom?.. ajde drhtave ručice…možete vi to i bolje… čekam vas malo iznad 10 tisućica….[smiley1][smiley2]

Scio me nihil scire

Dovidjenja svima.
Odo ja na godisnji na tri tjedna.
Burza is out za mene ove dane.
Nalozi postavljeni.

Adio

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close