Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tipična navlačenja… pogledajte samo naloge na bidu na ARNT, DDJH, PTKM, VPIK, PRFC itd. itd. i sve će Vam biti jasno… dionice kupljene početkom godine po višestruko nižim cijenama treba "utopiti" naivnim ljudima… ljude se plašilo uvođenjem poreza na kapitalnu dobit te ujedno skupljalo bez konkurencije (naravno na više računa odnosno više imena)… strašna rabota na ovoj "baruštini"… ljudi nedajte se navuči…

A vidi bebe što se rasplakala, tek se registrirao i već plače.

Uostalom, tko ti je branio da ulažeš dionice početkom godine?
Da si ih tada kupovao sada ne bi plakao.
Misliš da je zadnjih godina bilo ugodno ulagati u dionice, a iz mjeseca u mjesec, iz godine u godinu su bivale sve jeftinije?
Do srpnja si imao vremena kupiti ih superjeftino, a i sada su jeftine iako ih se dosta oporavilo iz nokauta.

Malo sam ti pregledao postove.
Sve sama upozoravanja na pretakanje, prebacivanje, navlačenje naivaca, uzimanje novca, trgovanje samih sa sobom, balončine, pumpanja, zazivanje HANFE, baruština od burze, analiziranje teorija zavjere i prepoznatljivih obrazaca, briga za poštene investitore, ne nasjedajte, vraćamo se na 1500 (ajme meni!).
Imaš li ti uopće koju dionicu, iz tvojih se postova baš i ne vidi da nešto kupuješ, držiš ili prodaješ?
A tko je tebe angažirao za te postove i koja je tvoja prava namjera “poštenjačino”?

halfte trinken, halfte Šarcu geben



tipična navlačenja… pogledajte samo naloge na bidu na ARNT, DDJH, PTKM, VPIK, PRFC itd. itd. i sve će Vam biti jasno… dionice kupljene početkom godine po višestruko nižim cijenama treba "utopiti" naivnim ljudima… ljude se plašilo uvođenjem poreza na kapitalnu dobit te ujedno skupljalo bez konkurencije (naravno na više računa odnosno više imena)… strašna rabota na ovoj "baruštini"… ljudi nedajte se navuči…

A vidi bebe što se rasplakala, tek se registrirao i već plače.

Uostalom, tko ti je branio da ulažeš dionice početkom godine?
Da si ih tada kupovao sada ne bi plakao.
Misliš da je zadnjih godina bilo ugodno ulagati u dionice, a iz mjeseca u mjesec, iz godine u godinu su bivale sve jeftinije?
Do srpnja si imao vremena kupiti ih superjeftino, a i sada su jeftine iako ih se dosta oporavilo iz nokauta.
dobro rečeno, na kraju svak donosi svoj sud i odluku kad kupiti ili prodati, i na kraju se zbrajaju rezultati u svemu pa i na burzi.
Malo sam ti pregledao postove.
Sve sama upozoravanja na pretakanje, prebacivanje, navlačenje naivaca, uzimanje novca, trgovanje samih sa sobom, balončine, pumpanja, zazivanje HANFE, baruština od burze, analiziranje teorija zavjere i prepoznatljivih obrazaca, briga za poštene investitore, ne nasjedajte, vraćamo se na 1500 (ajme meni!).
A tko je tebe angažirao za te postove i koja je tvoja prava namjera "poštenjačino"?

[/quote]

dan je pametniji od noći!

koliko god sam ja u brutalnoj zaradi nikako nisam zadovoljan time da tržište ni malo ne reagira na fi. izvješća. jučerašnji i današnji promet manje više stotine milja kn obveznica i nešto siće u redovnoj trgovini. naravno i par nadobudnih komentara onih koji imaju uloženo po soma, dva kuna. sve u svemu ne vodi nas to baš nikud. volio bi da svi nešto zaradimo ali vidim da su institucionalni investitori tolika barijera privatnim ulagačima koji se barem još pola godine ne će maknuti sa ručne kočnice.

who dares, wins


A vidi bebe što se rasplakala, tek se registrirao i već plače.

Pravi se našao kritizirati plakanje…

Hm. Hm. Prati tko ovo? Sve sam manje optimist glede probijanja kote 2000.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Zanimljiva završnica.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Zanimljiva završnica.

Zašto zanimljiva? Što se odigralo?

Kao da su se fondovi pred kraj uključili i skidali sa aska na mnogim dionicama i ublažavali pad.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

miriši na početak korekcije?

Ignore: KressoM, delux

Miriši na mali promet i spajanje sa sutrašnjim neradnim danom , Svi sveti.

vani se počinje sve jače crvenjeti, po dosadašnjim obrascima – slijedi prelijevanje negativnog sentimenta na ZSE

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

koje rušenje cijena po burzama sve zbog američkih izbora, živimo u apsurdno vrijeme

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

New Report

Close