Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U svakom slučaju napravilo se mjesta za rast sljedeći tjedan ako ga bude, nisam prorok.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Zasto?
Raste bdp, potrosnja, izvoz, smanjuje se dug, zasto po tebi slijedi pad objasni mi?

Vidite kako kolega može samo tako bezveze blebnuti nešto bez da mora opravdati zašto je to rekao (i moderatori će ga pustiti).

ovo nije loše, sviđa mi se

dan je pametniji od noći!


Zasto?
Raste bdp, potrosnja, izvoz, smanjuje se dug, zasto po tebi slijedi pad objasni mi?

zato što je sve to već debelo uračunato u cijene na ZSE i koliko god da mediji u agitprop stilu nastave o tome pisati, neće više utjecati na rast!
nema rasta – slijedi pad!
kad se to još spoji s padom koji se očekuje na EU burzama….
no vidim da ste i dalje svi euforični jer kao “raste bdp, potrosnja, izvoz, smanjuje se dug” pa onda ne znam zašto ne uzmete margin kredite, prodate sve nekretnine i sve upucate u ZSE??? ja vas u tome potpuno podržavam!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


zato što je sve to već debelo uračunato u cijene na ZSE i koliko god da mediji u agitprop stilu nastave o tome pisati, neće više utjecati na rast!
nema rasta – slijedi pad!
kad se to još spoji s padom koji se očekuje na EU burzama….

halfte trinken, halfte Šarcu geben

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ministar-tolusic-hitno-promijenite-uredbu.-nisam-znao-za-to-ali-ako-to-i-je-po-zakonu-definitivno-nije-moralno-i-nije-normalno/5175352/

A šta se tek radi na ZSE U suradnji sa CERPOM I DDUDIJEM a samo keš svaki dan koji je tu tek kriminal

čitajući komentare po raznim temama, stječe se dojam da forumaši polako prelaze u keš

Ignore: KressoM, delux


čitajući komentare po raznim temama, stječe se dojam da forumaši polako prelaze u keš

Pa ja baš i nemam taj osjećaj, iako me ne bi me čudilo da ljudi žele pokupit vrhnje nakon 7-8 godina crvenila.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

‘Vlada nije željomat. Ne treba meni ministarstvo, već državi’

Pročitajte više na: http://www.24sata.hr/news/plenkovic-se-sastaje-sa-svojim-ministrima-u-banskim-dvorima-496521 – 24sata.hr

jel došlo vrijemu da DUDI I CERP stanu na kraj rasipanju dionica u bescenje



zato što je sve to već debelo uračunato u cijene na ZSE i koliko god da mediji u agitprop stilu nastave o tome pisati, neće više utjecati na rast!
nema rasta – slijedi pad!
kad se to još spoji s padom koji se očekuje na EU burzama….

[/quote]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

tipična navlačenja… pogledajte samo naloge na bidu na ARNT, DDJH, PTKM, VPIK, PRFC itd. itd. i sve će Vam biti jasno… dionice kupljene početkom godine po višestruko nižim cijenama treba “utopiti” naivnim ljudima… ljude se plašilo uvođenjem poreza na kapitalnu dobit te ujedno skupljalo bez konkurencije (naravno na više računa odnosno više imena)… strašna rabota na ovoj “baruštini”… ljudi nedajte se navuči…


tipična navlačenja… pogledajte samo naloge na bidu na ARNT, DDJH, PTKM, VPIK, PRFC itd. itd. i sve će Vam biti jasno… dionice kupljene početkom godine po višestruko nižim cijenama treba "utopiti" naivnim ljudima… ljude se plašilo uvođenjem poreza na kapitalnu dobit te ujedno skupljalo bez konkurencije (naravno na više računa odnosno više imena)… strašna rabota na ovoj "baruštini"… ljudi nedajte se navuči…
.

Jeli ja to vidim zavist , ili niste kupili na vrijeme ili onoliko koliko ste htjeli ?

New Report

Close