Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na dan izglasavanja nove vlade crobex okreće u crveno….ludilo od optimizma

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!





Zna li netko i da li se može pronaći podatak , o iznosima dnevnih prometa na ZSE u 2002 ,2003,2004 godini ?

Tu na dnu, izaberes godinu:
http://zse.hr/default.aspx?id=178
[/quote].

Ajde , fala ti , malo sam uspoređivao mjesečni promet dinicama za rujan 2002,2003,2004,2005 , hm, zanimljivo 🙂
[/quote]
I kakvi su?
[/quote]

Ako sam dobro vidio , promet dionicama u rujnu 2016 je negdje na razini rujna 2004 , čak malo bliže rujnu 2005 . E sad sko ovako nastavimo promet rujna 2017 bi mogao biti čak na razini rujna 2006. To bi se moglo dogoditi uz pretpostavku daljnjeg rasta Bdp , poreznu reformu , itd.


na dan izglasavanja nove vlade crobex okreće u crveno….ludilo od optimizma

Evo ga be_lupo , na +0,20 , bar malo ih vole nakon početnog srama .



na dan izglasavanja nove vlade crobex okreće u crveno….ludilo od optimizma

Evo ga be_lupo , na +0,20 , bar malo ih vole nakon početnog srama .
[/quote]

ni malo! završilo je na -0,04%

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Zasto je danas black friday?
Pa jedva se burza malo oporavila i sad opet crveno sve

nije ovo ništa…pravi pad burze tek slijedi

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Zasto?
Raste bdp, potrosnja, izvoz, smanjuje se dug, zasto po tebi slijedi pad objasni mi?

mislim da je ovo plafon do izvještaja a onda nastavljamo…
vidi se da se zadnja dva dana stabiliziraju cijene.

Kako je ono bio naziv konferencije zse “Izazov promjena”? Pa kako mi se cini promjene izgleda dolaze …. 🙂

Znao sam da će nas ta vražja RIVP odvući u korekciju jednako kako nas je vodila prema gore. Vidjet ćemo hoće li objava rezultata promijeniti ploču. Što veći pad sada, bolji rast ukoliko bude ok izvješće a ne vidim tazloga da ne bude. Ili će biti sell on news, ki će ga znat 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

promjene su evidentne već neko vrijeme, kao i faza akumulacije … pare ponovo ulaze, volumeni su veći i TK skoro pa neselektivno raste…

međutim, problem je u glavama investitora koji su , kao i ja, uglavnom stekli iskustvo na padajučem tržištu koje za razliku od rastučeg, funkcionira na sasvim drugačijim modelima a prešaltati se i kontrolirati iskustva sa padajućeg TK je jako teško, što iskusniji investitori dobro koriste a što se i vidi po paranoičnim komentarima ” izuvenih”

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


mislim da je ovo plafon do izvještaja a onda nastavljamo…
vidi se da se zadnja dva dana stabiliziraju cijene.

Sve je spremno za dobra izvješća idući tjedan.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close