Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Crobex probio 2000, nakon koliko godina.?

vidjet ćemo koliko će potrajati, kao da se balončina počinje ispuhavati???
[/quote]

potpisujem… kada fondovi svoje obave vraćamo se na 1500
[/quote]

Znači , fondovi će obavit svoje (kupnju) i onda se vraćamo na 1500 , ma bravo majstore , koja logika !?



Crobex probio 2000, nakon koliko godina.?

vidjet ćemo koliko će potrajati, kao da se balončina počinje ispuhavati???
[/quote]

***potvrđujem to kolega, alal ti vera… jutros sam se na kafu sreo sa jednim starim prijateljem koji je od izvora bliskih Vladi(u ćevabđinici gde čisti i mete) čuo da Grobex ide na 1200… o tome pre nije smelo da se priča, al sad smo u demokratiji

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


srašno… dokle će HANFA dozvoljavati trgovanje "sam sa sobom"…na sceni očigledno preljevanje sa računa na račun… ovo je postalo trend…

Dokle ces ti svijetu obznanjivati svoje nebulozne teorije o trgovini. Pise ti na nalozima ciji su ili radis u SKDD-u? Ili si samo ufilmao se?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


pa ljudi moji neke dionice su odradile rast i do 40% a koliko se sjećam izvještaja za prošli kvartal bolje firme su imale veću dobit 4-6%nego lani npr.ADPL,PODR a mnoge nisu ni povećale dobit.znači da smo odradili rast za par godina unaprijed

A smatras da su sve dionice bile fer vrednovane prije pa da rastu i padaju ovisno samo o rezultatima?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Evo nam i ovdje poznati hrvatski jal, prodao sam, molim Boga da ne raste da drugi ne zarade više.
Ako netko nije shvatio još, nalazimo se u bull marketu nakon višegodišnje depresije burze još tamo od 2008. godine.

lp

Cijenjeni kolega plavi, pozdravljam napisanao i nadovezujem se…
Kada crobeks bude na 2500 bodova, vjerojatno će neki od njih prepoznati da smo u bull marketu …. a kad marketing krene htv i.e. Kardun… nadam se da ćemo nazočiti krdu… a znamo da se u tim situacijama skuplja kajmak…. 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

U svakom slučaju radujem se kupnji dionica Hepa

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Kolega Ing tehnički gledano i dalje smo u Bear marketu dok se ne probije 2300-2400. Po meni tek oko novw godine osim ako ne krene nastavak krize a i to ne treba isključiti.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Kolega Ing tehnički gledano i dalje smo u Bear marketu dok se ne probije 2300-2400. Po meni tek oko novw godine osim ako ne krene nastavak krize a i to ne treba isključiti.

na temelju čega to zaključuješ? graf ili grah?



Evo nam i ovdje poznati hrvatski jal, prodao sam, molim Boga da ne raste da drugi ne zarade više.
Ako netko nije shvatio još, nalazimo se u bull marketu nakon višegodišnje depresije burze još tamo od 2008. godine.

lp

Cijenjeni kolega plavi, pozdravljam napisanao i nadovezujem se…
Kada crobeks bude na 2500 bodova, vjerojatno će neki od njih prepoznati da smo u bull marketu …. a kad marketing krene htv i.e. Kardun… nadam se da ćemo nazočiti krdu… a znamo da se u tim situacijama skuplja kajmak…. 🙂

[/quote]

Cijenjeni kolega ING, vaše su procijene najčešće pun pogodak, tako da cijenim Vaš stav.
Možemo se prisjetiti ovih postova za kojih pola godine otprilike, pa da vidimo gdje smo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Uh, šta se danas koristi “pad” u Americi , drhtavci u akciji 🙂

Već dva dana testiramo razinu od 2000 bodova i izgleda da to nije baš sasvim lagani zadatak.
Tako da je moguć pad. Očekujem stabilizaciju na nekih 1950 i ponovni pokušaj probijanja 2000 bodova s time da bi tada pokušaj mogao i uspjeti.

🙂

La vita e bella!


Već dva dana testiramo razinu od 2000 bodova i izgleda da to nije baš sasvim lagani zadatak.
Tako da je moguć pad. Očekujem stabilizaciju na nekih 1950 i ponovni pokušaj probijanja 2000 bodova s time da bi tada pokušaj mogao i uspjeti.

🙂

u prijevodu – jučer i danas si prodavao pa je za sad navlačenje gotovo,hehe

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close