Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Razvrstavanje dionica za trgovanje u modalitetu dražbe obavlja se svaka 3 (tri) mjeseca na temelju kriterija likvidnosti koji uključuju prosječan dnevni promet i prosječan broj transakcija sklopljenih unutar knjige ponuda.

Lista dionica kojima će se trgovati u modalitetu dražbe objavljuje se svakoga prvog petka u tromjesečju.”

Nije li prosli petak , 07.10 bio prvi petak u tromjesecju ?…Koliko vidim na stranicama zse popis dionica u posebnom rezimu jos je uvijek datiran sa 04.07.16 ?
Gresim li ja ili netko drugi nije napravio domacu zadacu .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

CROBEX +2000,68 bodova



Ja sam osobno večinu skratio. Jer mi se uopće ne sviđa situacija, ni mikro ni makro. Kada se krene pozivati na purane, to ti je žuti karton. Kada sam jutros na doručku slušao mladi bračni par kako će uložiti u dionice jer je sve krenulo rasti, a DDJH im je prvi izbor, jer to je odlična kompanija. Oni neznaju ni čime se DDJH bavi niti gdje je lociran. Al ljudi čitaju novine, vide naslove. E to je meni bio crveni karton. Ostavio jedino nedirnuti ADPL i DLKV

đizs koji si ti jeftini druker, bas mi je onako muka kada citam tvoje postove s tim jeftinim drukerajem. Bas me zanima jel se i u 2016. netko kaći na to.
[/quote]

Ima samo jedan gori od njega ..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nakon upita ZSE zasto nisu azurirali listu dionica u posebnom rezimu , ista sad azurirana i od sutra 11.10.16 , janaf..jdos..pikr…i jos neke u redovnom rezimu trgovanja !?!
Kakav diletantizam….kakav propust !!..Strasno.
Sreca za zse sto pravna drzava kod nas ne funkcionira i to je nesto imaginarno pa nitko nece za to odgovarat .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sad vec 4,4 mil kuna….ko zna gdje je kraj, mozda RIVP stvarno vrijedi 1 milijardu eura

Razočarani štediše digli CROBEX na razinu iz 2013.

Možda je ključ i u ovome.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hep-se-priprema-za-privatizaciju-otpustit-ce-cetvrtinu-zaposlenih-i-isplatiti-im-milijardu-kuna/5124897/

HEP SE PRIPREMA ZA PRIVATIZACIJU

Crobex probio 2000, nakon koliko godina.?

srašno… dokle će HANFA dozvoljavati trgovanje “sam sa sobom”…na sceni očigledno preljevanje sa računa na račun… ovo je postalo trend…


Crobex probio 2000, nakon koliko godina.?

vidjet ćemo koliko će potrajati, kao da se balončina počinje ispuhavati???

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



Crobex probio 2000, nakon koliko godina.?

vidjet ćemo koliko će potrajati, kao da se balončina počinje ispuhavati???
[/quote]

potpisujem… kada fondovi svoje obave vraćamo se na 1500

čitajući po forumu vidim da se mnogi nadaju daljnjem rastu cijena dionica nakon kvartalnih izvještaja, pa ljudi moji neke dionice su odradile rast i do 40% a koliko se sjećam izvještaja za prošli kvartal bolje firme su imale veću dobit 4-6%nego lani npr.ADPL,PODR a mnoge nisu ni povećale dobit.znači da smo odradili rast za par godina unaprijed jedino ako bi dobit rasla dvocifreno i to na godišnjoj razini a ne mi bi da dionica nakon svakog kvartala odradi 40% rasta pa vi izračunajte koliki bi to bio godišnji rast cijene dionice .budimo zahvalni fondovima što su nam omogućili da im uvalimo dionice i ostvarimo veliki dobitak u kratkom roku.

Evo nam i ovdje poznati hrvatski jal, prodao sam, molim Boga da ne raste da drugi ne zarade više.
Ako netko nije shvatio još, nalazimo se u bull marketu nakon višegodišnje depresije burze još tamo od 2008. godine.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close