Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svatko svakog počeo optuživat da piše pod više nickova, i mene su prije ne tako puno vremena….u šta se pretvorio ovaj forum..!!??

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Baš me zanima što imaju za reći kolege Zagimator, ksafaric, blueman ovaj zadnji ne znam tko je.
Netko misli da to ja pišem pod više nickova, kolege molim adekvatan odgovor u cilju istine.
[smiley1][smiley16]

Ali uvaženi kolega Pli, nemojte se ljutiti i vi mislite da ja imam milion nickova…….zašto bi ja vama vjerovao?
A i legitimno je da vi pišete s koliko god hoćete nickova. Samo vi pišite i vježbajte, možda ćete manje griješiti oko č i ć.[smiley2]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Pisem samo pod jednim nickom jer se nemam vremena za….vati sa vise nickova, a tko ima vise nickova 5-6 i sa njima prica pa onda jos medjusobno, ima jedna bolnica na otoku Ugljanu za takve.

Nemam pojma Plavi dali pises pod vise nickova, niti me toliko briga.
Obicno ako netko ima vise nickova jedan je pravi a ostali zaostaju po kvaliteti pa ove ostale nite ne citam.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Pisem samo pod jednim nickom jer se nemam vremena za….vati sa vise nickova, a tko ima vise nickova 5-6 i sa njima prica pa onda jos medjusobno, ima jedna bolnica na otoku Ugljanu za takve.

Nemam pojma Plavi dali pises pod vise nickova, niti me toliko briga.
Obicno ako netko ima vise nickova jedan je pravi a ostali zaostaju po kvaliteti pa ove ostale nite ne citam.

Ja vaše, uvaženi kolega Blue čitam a postove uvaženog kolege Plija preskočim. Je li to u redu?
Ne znam zašto ali vaša slikica me podsjeća na jednog našeg uvaženog potpredsjednika HFP-a.

Oduvijek sam znao da na forumu pišu i dečki iz brokerskih kuća samo nisam znao pod kojim nickovima.
Posljednji pozdrav g.Fudi&Inerfinance i duboko zahvaljujem na dosadašnjoj suradnji.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Što mala korekcija napravi od ljudi. Svi postali paranoični i blago prolupali. Ajte lijepo van na hladno pivo i pogled u nebo. Kad se vratite korekcija će proći kao ružan san. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Ja vaše, uvaženi kolega Blue čitam a postove uvaženog kolege Plija preskočim. Je li to u redu?
Ne znam zašto ali vaša slikica me podsjeća na jednog našeg uvaženog potpredsjednika HFP-a.


mene zivcira (nista osobno) jer ju gledam svuda po gradu vec godinu dana..

brrr… ali lako ju je bar vidjeti i znati da se vjerojatno ima sta procitati pokraj nje..
a kolege koi stalno mijenjaju avatare su vrlo uznemirujuci..

osim nathana.. g. nathan, hvala sto ste promijenili avatar, onaj prije je stvarno bio gadan..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Što mala korekcija napravi od ljudi. Svi postali paranoični i blago prolupali. Ajte lijepo van na hladno pivo i pogled u nebo. Kad se vratite korekcija će proći kao ružan san. [smiley2]

ee, dobraa idem odmah ,ide tko sa menom ? Živili ! [smiley2]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Kakav loš-odvratan mjesec takav i završetak mjeseca…nadam se da se nebu ponovil.
[smiley9]


Što mala korekcija napravi od ljudi. Svi postali paranoični i blago prolupali. Ajte lijepo van na hladno pivo i pogled u nebo. Kad se vratite korekcija će proći kao ružan san. [smiley2]

Pa i nije baš mala korekcija. Ide to polako prema dolje …

I love the Smell of Profits in the Morning


Što mala korekcija napravi od ljudi. Svi postali paranoični i blago prolupali. Ajte lijepo van na hladno pivo i pogled u nebo. Kad se vratite korekcija će proći kao ružan san. [smiley2]

Uvaženi kolega avax, hoće li fondovi krenuti u shopping napokon? Zasad smo u minusu 0,37%, nije puno ali je trend zabrinjavajući.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


avax10: ” Što mala korekcija napravi od ljudi. Svi postali paranoični i blago prolupali. Ajte lijepo van na hladno pivo i pogled u nebo. Kad se vratite korekcija će proći kao ružan san. [smiley2] ” Pa i nije baš mala korekcija. Ide to polako prema dolje …

Što bi onda tek rekao da stvarno okine jedna prava korekcija? Zadnjih dana burza ide jedan dan gore, jedan dan dolje. Prije stagnacija nego korekcija. Promet mizernih 25 milja niti 2 sata prije zatvaranja burze. Pa toliko sam Adris napravi povremeno na dan, a i još neke dionice.

Ignore: KressoM, delux


avax10: ” Što mala korekcija napravi od ljudi. Svi postali paranoični i blago prolupali. Ajte lijepo van na hladno pivo i pogled u nebo. Kad se vratite korekcija će proći kao ružan san. [smiley2] ” Uvaženi kolega avax, hoće li fondovi krenuti u shopping napokon? Zasad smo u minusu 0,37%, nije puno ali je trend zabrinjavajući.

Fondovima se ne žuri. S malo love mogu ovo preokrenuti u snažan rast tržišta, ali čini se da im to nije potrebno jer nema panike među ulagačima. Vidjet ćemo zadnjih pola sata, možda s mora pošalju par naloga na kupnju da si poprave prosjeke.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close