Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto….tipicni primjeri. Burza razvaljuje, rast je tek krenuo i trajat ce godinama, itd

Samo potvrdujete da sam u donesao pravu odluku. npr. jedan adrs je narastao za 75 kn u par dana(sto se promjenilo?!, nista. HT je narastao za 25 kn, sto se promjenilo?!, nista




Ja sam osobno večinu skratio. Jer mi se uopće ne sviđa situacija, ni mikro ni makro. Kada se krene pozivati na purane, to ti je žuti karton. Kada sam jutros na doručku slušao mladi bračni par kako će uložiti u dionice jer je sve krenulo rasti, a DDJH im je prvi izbor, jer to je odlična kompanija. Oni neznaju ni čime se DDJH bavi niti gdje je lociran. Al ljudi čitaju novine, vide naslove. E to je meni bio crveni karton. Ostavio jedino nedirnuti ADPL i DLKV

Toliko od mene…
oni će tek uložiti. čekaj malo dugačak je put još do toga. kad prometi budu preko 100 milja kn i portfelj skroz nestvaran tek se onda treba početi brinuti.

ps.danas je počelo pranje ruku drugih CEO-a od DB…. povijest se ponavlja, kaj ne


[/quote]

Oni će uložiti danas, sutra, za mjesec dana….al će uložiti. Znaš zašto neće više biti takvih prometa?, zato što imaš rast obvezničkih fondova 18% u 3 godine, i tu ti čuči krema koja može pogurati burzu….a gle čuda obveznice na nikada lošijim razinama(ove sigurne)….
[/quote]
ovo je plitko tržište i sa milijardu kn prebačenih u oif-ove sa bilo koje druge pozicije leti u nebo. ako ne htjednu naši doći će stranci. tipa česi ,slovaci, mađari. što se već i dešava. zapravo druga liga, onda će prva liga narediti ovima našima pik zibnerima da se i oni malo probude i td. i td.

who dares, wins


Eto….tipicni primjeri. Burza razvaljuje, rast je tek krenuo i trajat ce godinama, itd

Samo potvrdujete da sam u donesao pravu odluku. npr. jedan adrs je narastao za 75 kn u par dana(sto se promjenilo?!, nista. HT je narastao za 25 kn, sto se promjenilo?!, nista


ADRS je porastao jer se većina novca kapitaliziranog u ovome rastu predstečajuša parkira na sigurnije mjesto


Ja sam osobno večinu skratio. Jer mi se uopće ne sviđa situacija, ni mikro ni makro. Kada se krene pozivati na purane, to ti je žuti karton. Kada sam jutros na doručku slušao mladi bračni par kako će uložiti u dionice jer je sve krenulo rasti, a DDJH im je prvi izbor, jer to je odlična kompanija. Oni neznaju ni čime se DDJH bavi niti gdje je lociran. Al ljudi čitaju novine, vide naslove. E to je meni bio crveni karton. Ostavio jedino nedirnuti ADPL i DLKV

đizs koji si ti jeftini druker, bas mi je onako muka kada citam tvoje postove s tim jeftinim drukerajem. Bas me zanima jel se i u 2016. netko kaći na to.


Ovo bi moglo dodatno podići Crobex. Član Mosta je predsjednik Sabora. Vrlo pozitivno i motivirajuće.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kraj-pregovora-most-prihvatio-hdzovu-ponudu-doznajemo-na-sto-su-pristali/924107.aspx

koja bedasta tvrdnja….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

koje li slučajnosti… evo samo zadnje transakcije 1. vart 11:18:08 2. hpb 11:18:52… pa bolje bi bilo da napravi razmak… prikrio bi…



Ja sam osobno večinu skratio. Jer mi se uopće ne sviđa situacija, ni mikro ni makro. Kada se krene pozivati na purane, to ti je žuti karton. Kada sam jutros na doručku slušao mladi bračni par kako će uložiti u dionice jer je sve krenulo rasti, a DDJH im je prvi izbor, jer to je odlična kompanija. Oni neznaju ni čime se DDJH bavi niti gdje je lociran. Al ljudi čitaju novine, vide naslove. E to je meni bio crveni karton. Ostavio jedino nedirnuti ADPL i DLKV

đizs koji si ti jeftini druker, bas mi je onako muka kada citam tvoje postove s tim jeftinim drukerajem. Bas me zanima jel se i u 2016. netko kaći na to.
[/quote]

ivane oreskovicu
mozete li dati još poneki razlog zasto da ne izlazimo iz dionicaa?
imate znanja o dionicama, ali temeljna logika vam nije jača strana, to sam primjetio već nekoliko puta.

Ljudi, budućnost se ne može predvidjeti. Otvorite pametne pozicije i ne špekulirajte i to je to 🙂
Sljedeći tjedan mogu burze krahirati za boga miloga, kupuje se za sljedećih 10 +god

Evo nas nadomak 2000 bodova a u slijedeća dva trgovinska dana vjerojatno prellazak istog .

http://www.hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-danas-crobex-nadomak-2-000-bodova-43918

Algoritmi ne djeluju sami!


Ljudi, budućnost se ne može predvidjeti. Otvorite pametne pozicije i ne špekulirajte i to je to 🙂
Sljedeći tjedan mogu burze krahirati za boga miloga, kupuje se za sljedećih 10 +god

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.




Ja sam osobno večinu skratio. Jer mi se uopće ne sviđa situacija, ni mikro ni makro. Kada se krene pozivati na purane, to ti je žuti karton. Kada sam jutros na doručku slušao mladi bračni par kako će uložiti u dionice jer je sve krenulo rasti, a DDJH im je prvi izbor, jer to je odlična kompanija. Oni neznaju ni čime se DDJH bavi niti gdje je lociran. Al ljudi čitaju novine, vide naslove. E to je meni bio crveni karton. Ostavio jedino nedirnuti ADPL i DLKV

đizs koji si ti jeftini druker, bas mi je onako muka kada citam tvoje postove s tim jeftinim drukerajem. Bas me zanima jel se i u 2016. netko kaći na to.
[/quote]

ivane oreskovicu
mozete li dati još poneki razlog zasto da ne izlazimo iz dionicaa?
imate znanja o dionicama, ali temeljna logika vam nije jača strana, to sam primjetio već nekoliko puta.

[/quote]
Uspješno financijsko planiranje vise umjetnost nego znanost.
⁃ Burton G.Malkiel-

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

New Report

Close