Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://m.tportal.hr/biznis/447376/Vlasnik-Baader-Bank-Vjerujem-da-ce-hrvatska-burza-ubrzati.html

Nakon ekstremno dugog medvjeđeg sna na Zagrebačkoj burzi, čak i ja mislim da je došlo vrijeme za rast. Neće to ići naglo, premaleno je to tržište i još je uvijek jako labilno pa na svaku lošu vijest bilo gdje u svijetu slijedi pad vrijednosti dionica. Promet na Z.burzi je više nego skroman u odnosu na razdoblje prije desetak godina. No, svako putovanje pa i ono na vrlo daleke destinacije započinje prvim korakom.


Onaj tko nije skužio da smo već neko vrijeme u bull marketu neka se ostavi dionica…jer ćitao sam da je dosta ekipe išlo u keš poziciju…bože dragi da ne povjerujem..
Pa svaki dan skoro sve raste ( što valja) a čekajte tek da purani počnu letjeti…onda će se i dudale ukljućiti…

moš misliti ekipe. svaki od njih ima cca 5000kn uloženi i po 200 postova dnevno na forumu. tko normalan sad ide u keš? situacija je toliko dobra da dok ne zahladi u opće ne trebam biti kraj kompa. bez diranja portfelja. novo ath. par dana se tu vrti pa opet novi. niti poreza niti provizije, a bome ni sikiracije.

who dares, wins

Ja sam osobno večinu skratio. Jer mi se uopće ne sviđa situacija, ni mikro ni makro. Kada se krene pozivati na purane, to ti je žuti karton. Kada sam jutros na doručku slušao mladi bračni par kako će uložiti u dionice jer je sve krenulo rasti, a DDJH im je prvi izbor, jer to je odlična kompanija. Oni neznaju ni čime se DDJH bavi niti gdje je lociran. Al ljudi čitaju novine, vide naslove. E to je meni bio crveni karton. Ostavio jedino nedirnuti ADPL i DLKV

Toliko od mene…

ps.danas je počelo pranje ruku drugih CEO-a od DB…. povijest se ponavlja, kaj ne

Ivane, dva puta u jednoj godini pogađaš propast? Bravo!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Pa tek je krenulo rasti… kakva bežanija. Ovo bu raslo godinama…


Ja sam osobno večinu skratio. Jer mi se uopće ne sviđa situacija, ni mikro ni makro. Kada se krene pozivati na purane, to ti je žuti karton. Kada sam jutros na doručku slušao mladi bračni par kako će uložiti u dionice jer je sve krenulo rasti, a DDJH im je prvi izbor, jer to je odlična kompanija. Oni neznaju ni čime se DDJH bavi niti gdje je lociran. Al ljudi čitaju novine, vide naslove. E to je meni bio crveni karton. Ostavio jedino nedirnuti ADPL i DLKV

Toliko od mene…
oni će tek uložiti. čekaj malo dugačak je put još do toga. kad prometi budu preko 100 milja kn i portfelj skroz nestvaran tek se onda treba početi brinuti.

ps.danas je počelo pranje ruku drugih CEO-a od DB…. povijest se ponavlja, kaj ne

who dares, wins

Ovo bi moglo dodatno podići Crobex. Član Mosta je predsjednik Sabora. Vrlo pozitivno i motivirajuće.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kraj-pregovora-most-prihvatio-hdzovu-ponudu-doznajemo-na-sto-su-pristali/924107.aspx



Ja sam osobno večinu skratio. Jer mi se uopće ne sviđa situacija, ni mikro ni makro. Kada se krene pozivati na purane, to ti je žuti karton. Kada sam jutros na doručku slušao mladi bračni par kako će uložiti u dionice jer je sve krenulo rasti, a DDJH im je prvi izbor, jer to je odlična kompanija. Oni neznaju ni čime se DDJH bavi niti gdje je lociran. Al ljudi čitaju novine, vide naslove. E to je meni bio crveni karton. Ostavio jedino nedirnuti ADPL i DLKV

Toliko od mene…
oni će tek uložiti. čekaj malo dugačak je put još do toga. kad prometi budu preko 100 milja kn i portfelj skroz nestvaran tek se onda treba početi brinuti.

ps.danas je počelo pranje ruku drugih CEO-a od DB…. povijest se ponavlja, kaj ne


[/quote]

Oni će uložiti danas, sutra, za mjesec dana….al će uložiti. Znaš zašto neće više biti takvih prometa?, zato što imaš rast obvezničkih fondova 18% u 3 godine, i tu ti čuči krema koja može pogurati burzu….a gle čuda obveznice na nikada lošijim razinama(ove sigurne)….

Samim time što će se formirati stabilna vlada, očekujem rast dionica cijeli idući tjedan…


Samim time što će se formirati stabilna vlada, očekujem rast dionica cijeli idući tjedan…

Ako ne i duže…😉

Apsolutno…

Mislim da sutra CROBEX razvaljuje 2000 i burza nastavlja dugi i stabilan rast.

Jos ako nagodinu upadne neki IPO…

New Report

Close