Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Osjećam da će ubrzo doći do nestašice svih dionica koje vrijede, a nakon toga i onih koje ne vrijede. Ako izostane neki vanjski nepredviđeni šok ili kakav rat, idemo jako naprijed

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ibro, da pojasnim.
Ne volim turizam kao takav, jednostavno mi nije privlačan kao koncept.
Svejedno, volio bih da sam prepoznao bull run i ukeširao na tome, ali nisam. Nema veze, jesu drugi i sad će dio zarade prelijevati drugdje gdje se bull run još nije dogodio.
Konstatiram da je sektor već sad na granici precijenjenosti ili ju je prešao. Kod glavnih dionica imamo P/B=2+, P/20-25 i sl. Previše. Iznimka je ADRS zbog riba.
A stvarno jako osjetljivo na lokalna zbivanja. Mogući terorizam, Srpska, izbjeglice… Niti jedan rizik sam po sebi možda nije prevelik, ali zbirno postaju značajni. Cost / risk, previše. Cash in and go elsewhere.
Sigurnija investicija bi bile firme koje nešto izvoze, ipak ne može cijeli svijet biti pod ubitačnim rizikom, a ni tehnologije se ipak ne mijenjaju tako brzo. Ima takvih firmi, ne mnogo, ali ima.
Neću ih imenovati da ne ispadne da reklamiram.
Pozdrav!
.

Ajde šta se nerviraš , stigneš još kupiti , posebno turističke !


Osjećam da će ubrzo doći do nestašice svih dionica koje vrijede, a nakon toga i onih koje ne vrijede. Ako izostane neki vanjski nepredviđeni šok ili kakav rat, idemo jako naprijed

a onda ćeš se probuditi iz zimskog sna….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

E moj Belupo, crnjačiš godinama, a većina dobrih dionica je skočila više stotina posto odkad ti prizivaš krah. Samo nastavi, jer ako Ti kreneš afirmativno to je dobar znak za izlaz. Nemoj još koji mjesec please:)

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Eto nakon dugo vremena ubrizgao sam u brokerske kuće s kojima trgujem dodatni kapital…
Čini se da je pitanje dana kad će CROBI probiti 2000 bodova…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Nekima nikad ne valja. Kad je jeftino nije dibro jer je smeće, kada je skuplje nije dibri jer je napuhano, kad je….opet nešto rizično…ehhh idite tražiti zlato u Koloradu.

neće uvijek biti ovako.

Onaj tko nije skužio da smo već neko vrijeme u bull marketu neka se ostavi dionica…jer ćitao sam da je dosta ekipe išlo u keš poziciju…bože dragi da ne povjerujem..
Pa svaki dan skoro sve raste ( što valja) a čekajte tek da purani počnu letjeti…onda će se i dudale ukljućiti…

A BALVANA!!! :) :) :)

:)…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


E moj Belupo, crnjačiš godinama, a većina dobrih dionica je skočila više stotina posto odkad ti prizivaš krah. Samo nastavi, jer ako Ti kreneš afirmativno to je dobar znak za izlaz. Nemoj još koji mjesec please:)

svi ste u dionicama i to je odličan znak, sad još prebacite štednju u dionice i dignite margin kredite, imate moju 100% podršku! svi ste na istoj strani broda, ja sam oduševljen! :-)))

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

I meni se čini da ponestaje dionica na prodaji čak i kod blue chipova, pa tako gledam ADRS recimo ponuda slaba ..
A i kolega ING mi je uvijek indikativan, obično vrlo dobro pogađa trendove, ono što mi je neobično je da su mi razmišljanja istovjetna mojem dragom kolegi BearGju koji nam se vratio i pojačao konkurenciju, dobro nam došli ! Svaka konkurencija na tržištu je dobrodošla !

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kako je krenulo, mogao bi CROBEX sutra liznuti 2000.

http://m.tportal.hr/biznis/447367/Upozorenje-iz-HANFA-e-Mirovinski-fondovi-mogli-bi-gubiti-novac.html

New Report

Close