Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lagana preslagivanja na kupnji koei i jdkm…
postaje malo zanimljivije

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kamo pobježe kupnja na ADplastiku, majku mu staru? Bila na 270 kunića a sad je na 261.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Što je s Beljem? Prva kupnja na 290 kuna[smiley8]


Što je s Beljem? Prva kupnja na 290 kuna[smiley8]

Daj nemoj niš o tome pisati, molim te kaj Krištuša, buš splašil Fazana i njegove kokice.[smiley2]

A što je sa navlakušom zvanom NACE , koju je uvaženi kolega apoks….bubašpr…kucil….night….itd…hm…uvalio po ( privitak )

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1728&pg=12

[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Viš da ti je to klinički mrtvo, blago onima koji su nutra. Morti do kraja godine ode na 3,500 a možda i na 2,500 jezerač?[smiley2]

Daj reci nama koji ne znamo gdo je tad prodaval?


sasko: ” zgodno[smiley1] HPB prekoračenja margin limita 27.06.2007 Danas, 27.06.2007. na margin nije moguće kupovati dionice društva: … – Hrvatski duhani d.d. – Hoteli Tučepi d.d. – Hrvatska Poštanska Banka d.d. – Jadran d.d. – Jelen d.d. Čakovec … ” Meni je to smijesno… [smiley1]

to je zakonska odredba…banka ne može uzimati vlastite dionice kao osiguranje kredita…

Mislim da je ovo početak malo jače korekcije na nekim dionicama koja će potrajati još idući tjedan, možda. Ako je Magma, a djelomično je, strpljen spašen.


A što je sa navlakušom zvanom NACE , koju je uvaženi kolega apoks….bubašpr…kucil….night….itd…hm…uvalio po ( privitak )

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1728&pg=12

[smiley2]

To je navlakač a ne vi, uvaženi kolega Pli, Zag, Kšaf, Blu,, Khm, Itd……..već tjednima ne možete uvaliti taj XXXX-R-A. Najbolje vam je da se pridružite meni u Finvest……….. to je stabilna i dobra dionica i još k tome podcjenjena.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


deimos: ” sasko: ” zgodno[smiley1] HPB prekoračenja margin limita 27.06.2007 Danas, 27.06.2007. na margin nije moguće kupovati dionice društva: … – Hrvatski duhani d.d. – Hoteli Tučepi d.d. – Hrvatska Poštanska Banka d.d. – Jadran d.d. – Jelen d.d. Čakovec … ” Meni je to smijesno… [smiley1] ” to je zakonska odredba…banka ne može uzimati vlastite dionice kao osiguranje kredita…

Nisam siguran, ali mislim da nije zakonska odredba. Mislim da se to ne odrazava na bilancu na isti nacin kao krediti kod kojih se kao osiguranje uzimaju druge dionice, nego nepovoljnije…

Gle novih 1,000 komada ADpastika na 265 kunića. Izgleda da netko časti? Valjda nije uvaženi kolega Pli?

Mala šala[smiley2]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Baš me zanima što imaju za reći kolege Zagimator, ksafaric, blueman ovaj zadnji ne znam tko je.
Netko misli da to ja pišem pod više nickova, kolege molim adekvatan odgovor u cilju istine.
[smiley1][smiley16]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close