Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

napisao sam jedan post(cak sam pogodio i tjedan obrata). gdje sam objasnjavao ovo sta se sada pocinje dogadati. Nema prodavaca koliko ima kupaca. Do kraja godine i sluzbeno izlazimo iz bear marketa nakon 7 godina. Sada ide rast 2, max 3 godine. Ko je pametan profitirati ce od ovoga, i prepoznati trenutak. Jer povjest se ponavlja, uvijek i zauvijek, vec 5000 godina. Evolucijski najjaci opstaju, slabiji gube

No opet, neke dionice će rasti (neke više, neke manje), a neke će padati (neke više, neke manje).
Snalaženje u vremenu i prostoru je ključ uspjeha na burzi.

Dionice padaju od početka 2008.; dakle 8,5 godina. Malo se pretjeralo s padom pa ce SAD morati brze rasti.
Pa govore na TV da ulaze stranci.opet ce razni lalovci plakati da im je bilo dobro dok su zarađivali…

Tko prati trgovinu vidi da su kraljevi ZSE-a na muci kako zadržati index ispod 1880 bodova. Puf pant.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ganja se trogodišnji vrh. poslije njega ni petogodišnji nije daleko.

who dares, wins

Alo šefe napadaju sa svih strana šta da radimo? Čvakni par adrisa po bidu ili bilo čeg ‘teškog’ kasetnim ih gađaj ako treba…

dobro šefe evo 6 LEDO-a po bidu el valja?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Poštovani,
evo da se i ja malo javim na ovoj temi. Trenutno su mi glavne uzdanice u portfelju Ledo i Zvijezda.
Točno sam na nuli posljednjih nekoliko dana… Koliko je Zvijezda rasla – toliko je Ledo (danas trenutno 10.255,00 ) zaronio. Ništa specijalno, samo jedna zanimljiva situacija. Odjednom se na Ledi prodaja upeterostručila a kupnje – nema. Zadnjih tjedan dana se bjesomučno (u milijunskim iznosima) skidalo s aska po 10.750,00 a danas nitko neće po 10.580,00. Sve u svemu, ništa neobično što nismo vidjeli na burzi već na tisuće puta ali dosta interesantna situacija za Ledo. Jednostavno nismo navikli da on pada dok sve ostalo uključujući i Crobex – raste.
Ponavljam, ovo je samo moj komentar…
Srdačan pozdrav, drage kolege !

Jednostavno, moraju se podrezati krila zombiju zvan Crobex jer Zombex samo što nije provalio u kuću pa se kucaju čavli na vrata kako ne bi probilo 1880. Točno tako, milionski prometi na 10750 da bi je sa par komada i uzmaknutom podrškom srušili za 500 kn. Ako nešto drugo izroni zakucat će nešto drugo…evo ja bih zakucao malo Adrisa i još par uzdanica da sam Kvisling.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Jeste prodali šta ??? Ili i dalje tražite strategiju…???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zamjetno kolebanje na građevincima. Thnk, Vdkt, Dlkv, Ingr. Treba biti spreman na vrijeme 🙂

DLKV će eksplodirat…..


DLKV će eksplodirat…..

i meni se čini

New Report

Close