Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

probudio nam se i RIZO…
sad već debelo ‘gazim’ CROBEX :)))

Nema me par dana i vidim dosta novosti, burza se polako budi, još kad bi ukinuli porez na dobit…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

fu** porez na dobit and other shit, izgleda da sve manje ljudi postaje imuno na ovaj rast, neka neka. Pravu eksploziju prometa tek ocekujem
LP

o tome porezu od nove godine znam pisat, ako nesto vrijedi i kad pocne rasti ljudi ce kupovat bez obzira na porez , bolje platit porez na dobit nego u banci dobit jedan posto kamata

crobex je samo ove godine narastao 10 posto u grubo, kad se samo sjetim koliko je ljudi govorilo da nece nista kupovat dok ne ukinu taj porez ..

Porez je uveden, mi mali ne možemo tu ništa, više instance su trebale reagirati ali nisu. U svakom slučaju ako ovako nastavi od mene mogu očekivati neke novčeke.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Čini se da jedino kod nas burza reagira poslije objave neočekivano visokog rasta BDPa….

Izgleda da su jedino prepoznali u ĐURI da će za 6 mjeseci biti purana i perija…..

Vidoviti brođani…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Poštovani kolege,
zna li netko koja je dionica na ZSE isplatila najveću dividendu u ovoj godini ? Dakle u % na cijenu dionice…
Hvala vam unaprijed…

Slpf

vlen

http://www.mojedionice.com/fund/KalendarDividendi.aspx

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Opet krenuo “bojler room market ” :))…Djaba vama fond menadjerima sva teorije i sav silni novac …milijarde…Nema trgovine dok se ne ukljuce “mali”…Steta samo sto nisu sve dionice denominirane na kunu..dvije..:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex


vlen

http://www.mojedionice.com/fund/KalendarDividendi.aspx


je je najbolji su po div. prinosu, ondak SLPF itd.
no po najavi Uprave 2016. bude ‘čupava’ što se tiče prihoda
ovaj remont amerikanca počinje u prosincu 2016. i rastegnuti će se na prvu polovicu 2017., dakle te prihode bi po pravilima struke trebalo pripisati 2017. godini

a do onda?

Lucijan
Mogu ti reći da sam poprilično ljut na sve to skupa, na žabokrečinu u kojoj živimo.
DJIA je 2008 pao s 14000 na 6600. Sad je na 18500.
Slično se ponašaju i evropski indeksi, malo manje izraženo, ali slično.
U isto vrijeme je CROBEX pao s 5400 na 1100! A sad je na 1800!!
Da nije žabokrečina sad bi CROBEX bio barem na 6000, ako ne i na 7500.
A naše dionice 3-4 puta vrednije nego sad. J… svima sve po spisku!!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close