Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poništena transakcija 3MAJ , postignuta cijena je bila 180 kn 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

po današnjoj trgovini dalo bi se jedino zaključiti da se je bloger vratio sa godišnjeg.

who dares, wins

Verdi
Imaš nešto proročansko u sebi.


po današnjoj trgovini dalo bi se jedino zaključiti da se je bloger vratio sa godišnjeg.

Pa evidentno je da dezura od 00-24.

Ja bih rekao da se dionicari koji posjeduju te doticne perjanice mogu smatrati izuzetno sretnim i povlastenim, jer mislim da nema nigdje u svijetu da jedan čovjek tako dirigira sa pola burze….



po današnjoj trgovini dalo bi se jedino zaključiti da se je bloger vratio sa godišnjeg.

Pa evidentno je da dezura od 00-24.

Ja bih rekao da se dionicari koji posjeduju te doticne perjanice mogu smatrati izuzetno sretnim i povlastenim, jer mislim da nema nigdje u svijetu da jedan čovjek tako dirigira sa pola burze….
[/quote]

slažem se u potpunosti! ali treba i iskoristiti priliku, te na vrijeme izlaziti.



po današnjoj trgovini dalo bi se jedino zaključiti da se je bloger vratio sa godišnjeg.

Pa evidentno je da dezura od 00-24.

Ja bih rekao da se dionicari koji posjeduju te doticne perjanice mogu smatrati izuzetno sretnim i povlastenim, jer mislim da nema nigdje u svijetu da jedan čovjek tako dirigira sa pola burze….
[/quote].

Te priče o navodnom dirigiranju burzom slušamo već godinama , dajte budite ozbiljni !

tko god želi da njegovi favoriti rastu treba samo u njih uložiti po par milja kn i gotova stvar.

who dares, wins


tko god želi da njegovi favoriti rastu treba samo u njih uložiti po par milja kn i gotova stvar.

Što onda ne digneš kredit ili prodaš nekretninu koju imaš i brutalno se obogatiš? Kad je to tako jednostavno….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

@KressoM
pa kaj se ljutiš kolega? i sve shvaćaš osobno (ozbiljno)?
Verdi je samo ukazao na činjenicu da na (ovakvoj) ZSE gdje postoje ‘fondovske’ dionice, ‘blogerove’ dionice, ‘ne bih ju dirnuo ni štapom’ dionice i sl. zaista s par milijunčeka možeš na pojedinoj dionici napraviti čuda.. daleko od toga da je to jednostavno ali se može!

pa se sjetite primjera SAPN gdje je g. Bakić ‘otčepio’ dionicu jer je jedan fond prodavao ‘po malo’ pa je time stalno rušio cijenu (njegove riječi); onda je on žešće ušao pa je cijena popiz..a; i opet ovisi s koje strane gledaš – možeš reći da fond ima svako pravo prodavati ‘po malo’ i rješavati se pozicije pa ulaziti u neku drugu, a opet možeš i reći da je Bakić ‘rasturio’ dionicu jer je velikom trenutnom potražnjom u odnosu na ponudu naglo oživio dionicu (cijenu), a danas je SAPN opet gdje? u limbu, kao što je i bila…; suprotan primjer je trenutno RIVP gdje su prometi enormni u odnosu na druge dionice ali ima i ponude i potražnje pa praktički u svakom trenutku možemo reći da je cijena RIVP dionice vrednovana fer (tržišno) jer likvidnosti ima dovoljno da Mr. Market funkcionira
recimo OPTE? jedan dioničar trenutno prodaje.. ima dosta streljiva i treba vremena da se to pokupi, pa evo pitanje za Vas: gdje bi bila cijena trenutno da netko ‘otčepi’ dionicu na način kako je gore otpisano, na 1,60 kn ili preko 2,00 kn? pitanje je naravno retoričko no ja ne bih riskirao nekretninu da to napravim sada već ću pričekati da tržište odradi svoje…

uglavnom, sve je to vrlo zanimljivo i čemu ljutnja?



po današnjoj trgovini dalo bi se jedino zaključiti da se je bloger vratio sa godišnjeg.

Pa evidentno je da dezura od 00-24.

Ja bih rekao da se dionicari koji posjeduju te doticne perjanice mogu smatrati izuzetno sretnim i povlastenim, jer mislim da nema nigdje u svijetu da jedan čovjek tako dirigira sa pola burze….
[/quote]

A sličan primjer mnogima postaje problem kad se nekaj slično počinje dešavati sa ATPL…tada su komentari u stilu da nema onog IB gdje bi bila dionica….a nisu ni svjesni da je to tek početak priče na ATPL-u…

@accountant

Ma ne ljutim se ja. Da, shvaćam malo preozbiljno, valjda… Al ne volim kad ljudi pričaju gluposti samo da bi opravdali neke svoje neuspjehe. Kao, “lako njemu”… Pa što su tek onda fondovi prema njemu…

Što se tiče drugog dijela, da, jako je zanimljivo i plitko naše tržište i tu se jako zanimljive stvari dogadaju. I itekako bi se moglo proučavati to! I svašta bi se zanimljivo vidilo, i da kad se pojavi neka jača kupnja ili prodaja, onda dionica svašta “radi”…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Krešo, moje iskreno mišljenje je da je puno lakše kad si veliki nego kad si mali…

Kad si veliki, neke stvari jednostavno idu po inerciji, i sve je puno jednostavnije…

Eto to je moje mišljenje… Ne serem po nikome, niti mislim… Uostalom, sve su to vaši novci i imate pravo raditi sa njima što vas volja…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close