Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Odlično izgleda ADPL, potpuna promjena trenda.
Kupnje od 255 ima 2 820 komada.
Prodaje do 293 ima 2 076 komada.
Kako je zadnja cijena puno bliže ovih 255 , nego 293, mogli bi lagano gore?[smiley2]

http://www.zse.hr/novosti/724-07-ADPL_odluke.pdf

No respect


sasko: ” zgodno[smiley1] HPB prekoračenja margin limita 27.06.2007 Danas, 27.06.2007. na margin nije moguće kupovati dionice društva: … – Hrvatski duhani d.d. – Hoteli Tučepi d.d. – Hrvatska Poštanska Banka d.d. – Jadran d.d. – Jelen d.d. Čakovec … ” Meni je to smijesno… [smiley1]

Niti na margine u Cebi nije moguće kupovati CEBA-P i CEBA-R dionice.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Tppp, hebemti burzu i takav promet, 14 milja za dva sata, pa na Trešnjevačkom placu se više trži.

Još da nije Kostrenčičevih 100 komada Ingre, pa to je živi očaj majku mu staru.

A zadnji radni dan kvartala???

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

Naprijed naši….(INGRA, ADPL)..hi..hi..hi…Moramo malo pogurati ovu uspavanu burzu.
Ovo stanje je zaista koma…mrtvilo…[smiley8]

Tko ne misli kupovati MAGMU neka se strpi, bit će još jeftinije kupnje. Ima još cijeli drugi tjedan. Prometi nikakvi, neke padaju neke rastu. Više manje to su mali poneseni željom brze i lake zarade na MAGMI, ali pritom i spremni izgubiti na nekim drugim dionicama.


Naprijed naši….(INGRA, ADPL)..hi..hi..hi…Moramo malo pogurati ovu uspavanu burzu.
Ovo stanje je zaista koma…mrtvilo…[smiley8]

Joj što ovaj indijanac ima nickova, pa to ne možeš vjerovati?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

čitam malo ovo priopćenje uprave i mogu zaključiti sljedeće:
iako se dokapitalizacija izvršila privatnom ponudom uz isključenje nas malih dioničara po cijeni od 247, 31 kn po dionici ovo će se vrlo pozitivno odraziti na cijenu dionice… čijih smo posljedica i ovoga trnutka svjedoci…[smiley2]

eto rusi su uplatili 311.579.686,25 kn za 29,9% temeljnog kapitala koji nominalno iznosi
419.958.400,00 kn…. vrlo dobro…..

Scio me nihil scire

Na BLJE prva jaca kupnja na 295 [smiley3][smiley3][smiley3]

15 milja prometa u ZG, koja uspavanka. Ili su već svi na moru, ili se čuva keš za zadnjih pola sata [smiley1]

Ignore: KressoM, delux

A sto je SSNC-R-A uklet? Nema kupnje, maknuo se i onaj nalog na 500 kn…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Naprijed naši….(INGRA, ADPL)..hi..hi..hi…Moramo malo pogurati ovu uspavanu burzu. Ovo stanje je zaista koma…mrtvilo…[smiley8]

Tako je, od 255 na kupnji AD Plastika trenutno ima 3 290 komada, dakle povečava se.
Na prodaji do 293 ima 2 730 komada
Na vrijeme smo neki od nas upozoravali, drugi tjedan če tek ovo sve biti objavljeno u novinama, tek onda bi mogli snažnije gore.

Ingra opet prolaze paketi na 38 000, odlično.

Ovo je bilo za komentare trgovanja sorry..

[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tko to Elku tak jeftino nudi, nek se javi na private ja mu posudim novce ak mu treba za režije. Ili mu odvedem ženu na more.[smiley1]
Za Belje ću prodati bubreg i nadokupiti ispod 300 kn.
Dao zahtjev za prodaju udjela u mješovitom global fondu koji se samo tako zove a to nije, nadam se da će ga danas još malo ušminkati da izađem sa manjim minusom. Ali kad će to šminkanje početi, još nepuna 3 sata do kraja burze![smiley3]

New Report

Close