Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a bit će još i gore pogotovo ako se nastavi rast stranih ulaganja http://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/dobar-trend-rast-stranih-ulaganja-u-prva-tri-mjeseca-ove-godine-a-vode-austrijanci/4527473/, prodaja automobila, potrošnje, BDP-a i industrijske proizvodnje, a tek kad od turizma zaradimo 9 milijardi ovo će ravno na 1000 bodova.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

vani je totalna otkidačina. kod nas krepala kuja na zse. ali smo se odma uključili u pokemon go. bar u budalaštinama pratimo svijet.

who dares, wins

Eno na HIMR pravi pokemon go, 70 kn zarade, nitko neće ali tumarati ulicama i trošiti zrak skupljajući virtualnu sidu, to uvijek.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


vani je totalna otkidačina. kod nas krepala kuja na zse. ali smo se odma uključili u pokemon go. bar u budalaštinama pratimo svijet.

kolega, to ti je pozitivan efekt brexita. ameri rušeći rekorde očekuju veću prodaju sa britima, a europa slavi što se riješila zanovijetala.

Da? A mi nikad ne slavimo? Osim kad igra Rvacka. Kruha i igara.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

držim i da imamo pokemon go na ADRS-P
već sedam-osam trgovinskih dana rastem(o), tehnička mi izgleda dobro, prodaje baš i nema, a na BIDu se guraju pomalo…

Al ajde nije loš dan ispao unatoč slabom prometu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Da? A mi nikad ne slavimo? Osim kad igra Rvacka. Kruha i igara.

slavimo mi, slavimo, i to puno prečesto! u tome i jest naš problem!

nakon 3 sata trgovanja jedva se uspjelo skupiti 1 milju kuna prometa…više napravi svaki superkonzum nego cijela ZSE, koja tragikomedija….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Nitko ne voli kupovat jeftino. Svi vole skupo

ajde neka netko izvuče iz čarapice još 8 tisuća kuna pa da ukupni promet na ZSE dosegne 1,5 milijuna :-PPPPP

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Čini se da imamo konsenzus da se digne tržište kapitala na neku višu razinu…
Brodari su krenuli. Nakon njih na red dolaze građevinari…
Samo gledajte…

New Report

Close