Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odličan tekst I NAŽALOST ISTINIT!

http://www.jutarnji.hr/komentari/sada-smo-dug-platili-vlastitom-zalihom-ali-sto-cemo-sljedeci-put/4515872/

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"


Došli smo u fazu jako niske likvidnosti, i to iz jednog razloga, svi bi kupovali, al ne po tim valuacijama, a prodavača nema…..

Tako da mislim da je ZSE u 2016 godini i službeno dotaknu dno i može samo naprijed…..

ma kakvi…sve više ljudi odustaje i od praćenja ZSE, a kamo li neće od trgovanja…ja npr. 4-5 dana uopće nisam pogledao burzu niti ovaj forum, a sve nas je više takvih… drugim riječima, ne da nema prodavača, nego sve više nestaje kupaca

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ja upravo mislim da je kontra poremećaj i da je rezultat ovakav. A to je da ima jako puno ljudi koji žele ulagat, al:
1. neznaju gdje bi s novcem
2. valuacije turista su dosta visoke, ako želimo reći realne, pa nema prilike
3. strah


neće GROBEX biti zauvijek….sve dođe na svoje, a sada na vama je da odlučite što kupiti i dali uopće kupiti….

STOCKS HIT ALL TIME HIGH!! Hebeni GROBEX.

Ukleti smo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



neće GROBEX biti zauvijek….sve dođe na svoje, a sada na vama je da odlučite što kupiti i dali uopće kupiti….

STOCKS HIT ALL TIME HIGH!! Hebeni GROBEX.

Ukleti smo.
[/quote]

Nismo ukleti, nego smo na balkanu!, trebaju godine proci da dodemo na europski prosjek, pod godine mislim 50+, nadam se da ce se likvidnost podignuti kada ss napravi see link do kraja

kako je krenulo dočekat ću rast na 70+, sad mi je 37.

prije smo znali imati barem neki bull, toga više nema ni u tragovima, na ovakav dan all time high mi pali, ne znam što reći više.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

hahahaahahaha, bolje i u 70-toj nego se osloniti na mirovinski sustav

Na 70 plus ce ti i trebati pare za komade. Sto ce ti sad.

dvije minute razbibrige.. samo su mogli i rezultate izbaciti

Vaš link …[/url]

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Opet su se nakrcali obveznicama i ono likvidnosti što imaju sada čuvaju za još obveznica, jer prema svemu sudeći Marić se neće zaduživati za onu kamatnu stopu niti stopu iznad, jer bi to bilo samoubojstvo….

Znači, možemo očekivati još trezoraca i obveznica u kunama, a naši fondovi čekaju ko zapeti…..

prema otvaranju ovo će biti koma dan.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

jaka trgovina danas:), ha poaskubidu?:)

New Report

Close