Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Došli smo u fazu jako niske likvidnosti, i to iz jednog razloga, svi bi kupovali, al ne po tim valuacijama, a prodavača nema…..

Tako da mislim da je ZSE u 2016 godini i službeno dotaknu dno i može samo naprijed…..

Ne računate ljeto i ljetnu letargiju.
Ne vjerujem da smo dotakli dno s obzirom da nas na jesen očekuje burna politička jesen u znaku izbora i sastavljanja nove vlade, a i makroekonomski utjecaj u vidu povećavanja kamata će imati utjecaj.

Osobno sam sada optimist, dogodilo se sve a nije se upalo u težu krizu, od nafte, rusije, brexita, povećanja kamate od feda, itd……

Mislim da ide teško ali razdoblje koje grabi prema naprijed….



nisam mislio ovo reći još skoro, ali

Vrijeme je za blue chipove i na ZSE. I to one koje su izgubile 100% i više vrijednosti u odnosu na 2009 godinu, a da im je poslovanje koliko toliko stabilno. A to znači i povlačenje prema dividendnim dionicama

kako izgubiš više od 100% vrijednosti ? 🙂
[/quote]
100% bi se još nekako i dalo izgubiti ali više bome nikako.

who dares, wins

htjeli mi to ili ne htjeli crobex se opet nekako dovukao do rekordne razine ove godine pa čak i dužeg perioda.

who dares, wins

Kako će se odraziti na TK eventualno rušenje kreditnog rejtinga od bonitetnih agencija u narednih nekoliko dana!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING
Nikako…..


Kako će se odraziti na TK eventualno rušenje kreditnog rejtinga od bonitetnih agencija u narednih nekoliko dana!?

bilo bi sasvim u redu da neki investitori smanje svoje pozicije u državnim papirima i okrenu se daleko sigurnijima koji kotiraju na zse. naravno da se to neće desiti ali bi se dalo i tako sagledati.

who dares, wins

Sumanuta grogirana burza. Samo pogled na trenutni ask/bid PTKM sve govori. Eno stoji onako već oho ho minuta.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

izašlo Varteksovo… sad ćemo živnuti 🙂

GROBEX

使用を信頼し、あなた自身の能力の

neće GROBEX biti zauvijek….sve dođe na svoje, a sada na vama je da odlučite što kupiti i dali uopće kupiti….

New Report

Close