Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Propala drzava, propala burza…..

Nema tu više kruha…..

Prilično je jadno da se na temi HIMR puštaju nesuvisli i
neprimjereni komentari tipa “propala država, propala burza”
a cenzuriraju i brišu normalni komentari. Hvala

dok ne ukinu porez na kapitalnu dobit ili njegovu naplatu potpuno automatiziraju da se ne mora ispunjat porezna prijava neće bit ništa od trgovanja na ZSE..a to si i vidi po prometima…

Tako je. Ja u sijecnju kupio vdkt i to mi je jedina transakcija ove godine. Inace bi ih imao barem pedesetak.😬

ajmo vadite novce iz čarapa, sa štednji, ispod madraca i uložite i potaknite promet…

nema nikakvog urušavanja ekonomije, smak svijeta i sličnoo

Znam da nije tema, i znam da je to u stvari nebitna stavka, ali kakva je to bila tekma, kakva pobjeda !
Španjolci navodno nisu izgubili utakmicu od 2006. godine.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Znam da nije tema, i znam da je to u stvari nebitna stavka, ali kakva je to bila tekma, kakva pobjeda !
Španjolci navodno nisu izgubili utakmicu od 2006. godine.

.

Praktički druga postava Hrvatske protiv prve postave Španjolske 😀 😚

Biti će veselo danas na burzama.. Ali ono što me puno više brine je po kojoj će se cijeni iduća Vlada zadužiti ako se ostvare samo malo lošiji scenariji

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

kod nas, na ZSE, čak ni poštenu korekciju ne možemo odraditi :)))

Meni se čini da je i ovo pretjerano paničarenje. Ili bolje rečeno (s obzirom na promete) jednostavno su nalozi ostali jer su ljudi očekivali da će se za ostanak izglasati.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

samo nek nastave još malo rušiti cijenu i eto me na dokupu par mojih ljubimica.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


kod nas, na ZSE, čak ni poštenu korekciju ne možemo odraditi :)))

Slažem se. I smatram da je to šteta, jer će se tržište brzo vratiti u normalu, pa nema puno prostora za brzu zaradu… Staro pravilo kaže da se gapovi moraju popuniti..

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

New Report

Close