Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajd vise završite to rušenje vlade u Saboru da mozemo srusiti index za 5-10% i krenuti u nove radne pobjede……

Pa što čekaš?
Evo SDP je malo prije objavio da ima dovoljno potpisa za raspuštanje sabora, dakle izbori nas čekaju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja sam, upravo zbog ovakvih i sličnih situacija, uvijek 99% u cashu…..ali računam da će rušenje krenuti kad-tad…..

Crobex oduvijek ima kasno paljenje…..

Imam ja novu uzrečicu za crobex:

Sell in June and don’t return (never)


Imam ja novu uzrečicu za crobex:

Sell in June and don't return (never)


Ta ti uzrecica znaci da nek proda u lipnju i vrati se (odnosno nek se ne ne vrati).

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

što se tice turizma, prosle godine u 7 i 8 mjesecu, ja osobno nisam mogao naci niti jednu sobu u 4 najvece turisticke kuce u top destinacijama…

ove godine, ima svih vrsta soba u gotovo svim terminima, hmmmm

ponuda se povecala, a potraznja ostala ista?


što se tice turizma, prosle godine u 7 i 8 mjesecu, ja osobno nisam mogao naci niti jednu sobu u 4 najvece turisticke kuce u top destinacijama…

ove godine, ima svih vrsta soba u gotovo svim terminima, hmmmm

ponuda se povecala, a potraznja ostala ista?

.

Koliko sam pratio , primjerice Valamar je svoje kapacitete davno prodao , pa sad ili lažu oni ili ti .



što se tice turizma, prosle godine u 7 i 8 mjesecu, ja osobno nisam mogao naci niti jednu sobu u 4 najvece turisticke kuce u top destinacijama…

ove godine, ima svih vrsta soba u gotovo svim terminima, hmmmm

ponuda se povecala, a potraznja ostala ista?

.

Koliko sam pratio , primjerice Valamar je svoje kapacitete davno prodao , pa sad ili lažu oni ili ti .
[/quote]

Odi i provjeri na stranici….ja sam ocekivao prije tjedan dana kada sam isao bukirat da ce mi se opet dogoditi isto ko i prosle godine. Npr. jedan president u Du je slobodan po skoro svim vrstama soba….toga prosle godine nije bilo




što se tice turizma, prosle godine u 7 i 8 mjesecu, ja osobno nisam mogao naci niti jednu sobu u 4 najvece turisticke kuce u top destinacijama…

ove godine, ima svih vrsta soba u gotovo svim terminima, hmmmm

ponuda se povecala, a potraznja ostala ista?

.

Koliko sam pratio , primjerice Valamar je svoje kapacitete davno prodao , pa sad ili lažu oni ili ti .
[/quote]

Odi i provjeri na stranici….ja sam ocekivao prije tjedan dana kada sam isao bukirat da ce mi se opet dogoditi isto ko i prosle godine. Npr. jedan president u Du je slobodan po skoro svim vrstama soba….toga prosle godine nije bilo
[/quote]

Overbooking?

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]





što se tice turizma, prosle godine u 7 i 8 mjesecu, ja osobno nisam mogao naci niti jednu sobu u 4 najvece turisticke kuce u top destinacijama…

ove godine, ima svih vrsta soba u gotovo svim terminima, hmmmm

ponuda se povecala, a potraznja ostala ista?

.

Koliko sam pratio , primjerice Valamar je svoje kapacitete davno prodao , pa sad ili lažu oni ili ti .
[/quote]

Odi i provjeri na stranici….ja sam ocekivao prije tjedan dana kada sam isao bukirat da ce mi se opet dogoditi isto ko i prosle godine. Npr. jedan president u Du je slobodan po skoro svim vrstama soba….toga prosle godine nije bilo
[/quote]

Overbooking?
[/quote]

Bas cijeli portfelj da rade overbooking?, to ne vjerujem jer s time bi si samo nastetili!, dok jedan PLAG nema recimo slobodno u tim terminima. bluesun isto tako slobodnih soba koliko hoces, jedino soline zauzete…lrh isto ima,
Cudno….ili je ponuda jako porasla, ili je ipak grcka i spanjolska sa jeftinijom ponudom uzela svoje

12:47
Hrvatski je sabor sa 137 glasova donio odluku o samoraspuštanju s 15. srpnja.

Od 15. srpnja počet će teći ustavni rokovi za prijevremene parlamentarne izbore, koji se po Ustavu moraju održati najmanje 30, a najviše 60 dana od raspuštanja Sabora.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


12:47
Hrvatski je sabor sa 137 glasova donio odluku o samoraspuštanju s 15. srpnja.

Od 15. srpnja počet će teći ustavni rokovi za prijevremene parlamentarne izbore, koji se po Ustavu moraju održati najmanje 30, a najviše 60 dana od raspuštanja Sabora.


svečane sjednice, domjenci, primanja, za.ebancija, sve će oni to još naplatiti do 15.07. onda ljetovanje bez obveza, pa će se onda u jesen opet pojaviti da im glupavi birači opet osiguraju mjesto za njihove nesposobne guzice, ovo će vrlo brzo propasti

Svaljekica na radiju, kaze da je i porez na dividendu i ovaj na kapitalnu dobit totalna glupost i da se nju pita to bi jucer bilo ukinuto.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close