Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Esen mu gajde, a ja imam tri s te liste.[smiley7]


Nemam nijednu od ovih dionica, sad tek vidim da imam pravi portfelj. Sorry, Ptkm-jaši ni ja vam nebi dao kredit.[smiley2]

A otkad je to HPB mjerilo za kvalitetu investiranja? Za njih ta lista znači nešto drugo – sebe osiguravaju a tebe ograničavaju i umanjuju ti mogućnost zarade

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


zgodno[smiley1]

HPB prekoračenja margin limita
27.06.2007

Danas, 27.06.2007. na margin nije moguće kupovati dionice društva:


– Hrvatski duhani d.d.
– Hoteli Tučepi d.d.
– Hrvatska Poštanska Banka d.d.
– Jadran d.d.
– Jelen d.d. Čakovec

Meni je to smijesno… [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


tenkista: ” Nemam nijednu od ovih dionica, sad tek vidim da imam pravi portfelj. Sorry, Ptkm-jaši ni ja vam nebi dao kredit.[smiley2]
vodoinst ” A otkad je to HPB mjerilo za kvalitetu investiranja? Za njih ta lista znači nešto drugo – sebe osiguravaju a tebe ograničavaju i umanjuju ti mogućnost zarade

slažem se ,i nije mi ok.


vodoinst: ” tenkista: ” Nemam nijednu od ovih dionica, sad tek vidim da imam pravi portfelj. Sorry, Ptkm-jaši ni ja vam nebi dao kredit.[smiley2] vodoinst ” A otkad je to HPB mjerilo za kvalitetu investiranja? Za njih ta lista znači nešto drugo – sebe osiguravaju a tebe ograničavaju i umanjuju ti mogućnost zarade” slažem se ,i nije mi ok.

Nije to ništa u usporedbi sa tržištem Srbije preko HPB-a,daš malo veći nalog,ekipa ga gleda,tvoj ne stavi na burzu,stave najprije za sebe ili fondove i ti ne prolaziš.Pitaš kako nije prošao nalog kad je bilo prometa po toj cijeni……nije,nije moglo proći…[smiley2][smiley2]
Pa ljudi to je državna banka,a što se radi u državnim tvrtkama? Levati…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Nije to ništa u usporedbi sa tržištem Srbije preko HPB-a,daš malo veći nalog,ekipa ga gleda,tvoj ne stavi na burzu,stave najprije za sebe ili fondove i ti ne prolaziš.Pitaš kako nije prošao nalog kad je bilo prometa po toj cijeni……nije,nije moglo proći…

Ne možeš trgovati preko HPB u Srbiji, odakle ti to?

Kako je krenulo odjutra, čini mi se da je pred nama još jedan dan bolje ga zaboravit….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Radi problema sa el. energijom sustav MOST radi na agregatu. Mogući su prekidi trgovanja tijekom dana.

http://www.prva-generacija.hr

I love the Smell of Profits in the Morning


Kako je krenulo odjutra, čini mi se da je pred nama još jedan dan bolje ga zaboravit….

Čini se da će jedino na ADPL zasjati konačno malo sunca…

Kupnja sve jača , slaže se na 265 , a prodaja jako sramežljiva do 275….

Izgleda da su dani jeftine kupovine barem za ovu dionicu na izmaku[smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Je to sam zaboravio, samo je mali promet nešto više od cca. 90 000 kn….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

3 mil. kuna prometa na zse do sada na bivšoj vse nešto više 800 000….
nigdje milijunski promet, ina do sada samo 62 000 kn prometa…
Eto, počelo nam ljeto definitivno…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Odlično izgleda ADPL, potpuna promjena trenda.
Kupnje od 255 ima 2 820 komada.
Prodaje do 293 ima 2 076 komada.
Kako je zadnja cijena puno bliže ovih 255 , nego 293, mogli bi lagano gore?[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close