Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A nebi li bilo bolje da se lijepo teritorijalno podijelimo prema preferencama? Ili recimo decentralizacija, pa nek svatko živi od svog rada? Ili referendum po županijama,pa će plavi u plave a crveni u crvene i svi zadovoljni……. puno bolje nego to šta ti predlažeš.

Svu lovu na burzu , bez poreza

250 000/h ne zaslužuje nikakav komentar, na dolcu je već prošlo sigurno preko 2 mil.

Mikser s tobom bi se složio,onda bi u najrazvijenijim županijama bio sdp na vlasti(Međimurje ,Istra)a ovi najlošiji bi za kaznu dobili hdz,to je i najpoštenije


Mikser s tobom bi se složio,onda bi u najrazvijenijim županijama bio sdp na vlasti(Međimurje ,Istra)a ovi najlošiji bi za kaznu dobili hdz,to je i najpoštenije

SDP ne bi bio na vlasti u Istri, kao što nije niti sada!!!!!!!

Ignore: KressoM, delux


toliko kvalitetnih političara posvuda, i u jednoj i u drugoj velikoj stranci.
dok radje za svoj dzep i dzep nalogodavca nista se ne mjenja.ali poceo je proces….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Mikser s tobom bi se složio,onda bi u najrazvijenijim županijama bio sdp na vlasti(Međimurje ,Istra)a ovi najlošiji bi za kaznu dobili hdz,to je i najpoštenije

A ova siromašna Grad Zagreb bi za kaznu dobila Hdz i Bandića

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



toliko kvalitetnih političara posvuda, i u jednoj i u drugoj velikoj stranci.
dok radje za svoj dzep i dzep nalogodavca nista se ne mjenja.ali poceo je proces….
[/quote]

Bio sam malo ironican u tom dijelu… 🙂
Ali ironiju na stranu, naravno da ima sposobnih politicara, ali bojim se da se oni u Hrvatskoj mjere u promilima… 🙁 Velika vecina je zatrovana osobnim ili stranackim interesima…

A random walk down Wall Street...

Hvala Karamarko, hvala i hdz i sdp. Što god da Most konstruktivno predloži dobro su stopirali.

Vaš link …[/url]

Na kraju će se netko od njih zadužiti po 7 posto pa će Orešković ispasti diletant jer se nije htio po 5.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

evo, upravo potvrđuje ono o čemu sam gore govorio: pa nisam ja smislio deficit, i prvi puta nakon 1998. mogli bismo, ni krivi ni dužni, ući u plus
opet zaslugom političara 🙂
ovaj put se ne mogu dogovoriti:

Zbog krize Vlade mogli bismo prijeci u suficit

ja sada dodatno razmišljam ili pojačati portfelj ili ući u potpuno novu dionicu….2 su mi zapele za oko, al s obzirom na portfelj i količinu likvidnosti koja mi se oslobodila, nemam pojma što napraviti:(, nikada nisam bio ovako neodlučan, možda je najbolje da onda ništa ne diram, neznam ni sam, a ne volim cash, baš ga jako ne volim

3.160.150,85

dnevni prome 10 . 06. – dno dna. ako tko zna niži promet ikad ostvaren, da ukaže na njega jer ovo je nevjerojatno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close