Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Očekivao sam veliki pad na ZSE. Burza uvijek reagira unaprijed. Sve mi se čini da se spremaju iznenađenja u razvoju ishoda ove krize.

neće biti iznenađenja nego vlada totalna apatija i letargija među domaćim ulagačima, a stranih odavno nema niti će ih biti u skorije vrijeme….
[/quote]

Kako će strani investitori doći i ulagat kad vlada lakrdija.

Nakon ove situacije … kad se razriješi stranim investitorima će trebati godine da se možda vrate…

Politika uništava sve što imalo egzistira….šteta

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Baš kao što sam rekao ranije danas.
Vaš link …[/url]

Mogao ga je novinar pitati i koliko na takvu odluku utječe da i sebi čuva stolicu. Jadno da jadnije ne može biti

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

@vikend
Da dug samo raste ne govorim ja nego činjenice, na primjeru RH:

‘Javni dug možemo definirati kao akumulirana pozajmljena novčana sredstva države, odnosno sumu svih potraživanja koja prema javnom sektoru imaju njegovi vjerovnici u određenom trenutku…
‘U užem smislu, (iz kuta fiskalne politike) javni dug se može promatrati kao sredstvo financiranja izdataka koji nisu pokriveni poreznim prihodima…
‘Državni proračun je na godišnjoj razini zabilježio suficit samo u 1998. godini, uglavnom zahvaljujući izdašnosti prihoda od PDV-a uvedenog iste godine (netko je malo fulao u izračunu, moja op.). U svim ostalim godinama zabilježen je deficit, od toga najveći u 1996. godini (3 mlrd. HRK). Za 2000. godinu prvotno je planiran deficit od 1,27 mlrd. HRK. Međutim, rebalansom državnog proračuna u 2000. godini planira se do sada najveći ukupni deficit od 6,6 mlrd. HRK.’
izvor: Javni dug u Republici Hrvatskoj, dr.sc. Bubas i grupa autora, 2001.

Na stranicama udruge Lipa: javni dug je 2000. iznosio cca 50 mlrd kn, a 2015. ‘samo’ 285 mlrd kn

Jel vi i dalje držite da je to moguće vratiti (smanjiti)?!

sa stranica http://javnidug.manjiporezi.hr/

295 mlrd kn trenutno
trend je trend kao što vidite… ma koliko mi pričali o tome
I zato se kreće u rješavanje premijera i MOSTa, da možemo po starom…

Što se to mora dogoditi da na ulice izađe 500 000 građana Hrvatske?

mora se dogodit da svakog od 500 000 pogodi po dzepu
direktno ova pljacka koja traje godinama.

obicno se dogadja nekom drugom . pa onog prvog nije niti briga i eventualno se jos nasladjuje tudjoj nesreci .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



koncar vec ode za place i penzije

a dildo od 50 MILIONA za političke sekte se ne računa?
[/quote] ovi kako su krenuli zestoko,,ni prodaja otoka nebi namirila apetite..hebe se njima sto ce ostat ovdje za 20 ili 50 god,..devastirana kolonija..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


sa stranica http://javnidug.manjiporezi.hr/

295 mlrd kn trenutno
trend je trend kao što vidite… ma koliko mi pričali o tome
I zato se kreće u rješavanje premijera i MOSTa, da možemo po starom…

Pa objasnio sam na prethodnoj stranici kako…
Sa zadnjom se recenicom slazem. Ako hdzsdp ostanu…nemamo sanse…ali ako dodje netko normalan…onda da

Ti kazes da uopce nema sanse da se smanji dug…

toliko kvalitetnih političara posvuda, i u jednoj i u drugoj velikoj stranci, plus isto tako više od jednog kvalitetnog novinara koji samo podupiru borbe za fotelje, a ne potpiruju pravo kritičko razmišljanje i prihvaćanje dobrih ideja i promjena, neovisno sa koje strane stižu, a sve za opće dobro jadnog nam naroda… a Goli otok prazan… e to je tužno

(razina muke kad gledam i vidim sve što se dešava – ne može se platiti čak ni Master Card-om… ili koja je već kartičarska kuća imala tu reklamu? 🙁 )

A random walk down Wall Street...


Ako hdzsdp ostanu…nemamo sanse…ali ako dodje netko normalan…onda da

na vlast će doći SDP ili će ostati HDZ…u biti je svejedno, ljudi su interesno vezani uz svoje stranke pa svatko redovno glasa za svoje…i tu se ništa promijeniti neće

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Nama treba jedna ” doktrina šoka ” , kao u Čileu , jer sa ovim marxistima nam ne gine propast . To bi bilo ono pravo ” ili mi ili oni ” !

Koma je isto tako sto su nam i novinari nepismeni…i onda kad oni pocnu sa svojim idejama…muka ti dodje…da su barem oni pametniji…a ovako nista…

New Report

Close