Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… Dug amerike je vec jednom bio 100% gdp, pa je pao na 50% 2005.

i opaaaaa evo ga opet na 104% u 2015. g.
ne govorimo mi ovdje što se može nego što se radi
diljem globusa



@PoAskuBidu

kad bi to bar bilo tako jednostavno… MOST sam ne može, a svima smetaju jer bistre mutne vode
i politička praksa je protiv njih: svugdje u svijetu se uglavnom stranačje bipolarizira (kod nas SDP/HDZ)
nema vam tu sreće, jedino kad bi došli na otprilike udjel političke scene koji imaju HDZ/SDP pojedinačno

svejedno ću glasovati opet za njih, drugog izbora za mene nema a ako svi budu ovakvi defetisti onda nema sreće za ovaj narod. Samo MOST.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


ako budu novi izbori, glasat ću opet za Most , hebe mi se za sve ostale, a Mostu svaka čast, ostali su dosljedni svojim stavovima .
šteta zbog novih izbora , jer po meni, ovaj Orešković je bilo nešto najbolje što smo imali u zadnjih 20 godina u svim vladama, imali smo pšansu i da se čak izvučemo iz dugova koji nam prijete u narednim godinama ( samo kamate !) ali zbog zajednice na kojoj je čelu karamarko , to sve pada u vodu. očito nekome treba da ova država nahebe i da postanemo ko grčka i da nam pokupuju sve što vačja za sitne novce , a par njih se enormno obogati. eto, moje kratko viđenje stvari. uglavnom , pušiona hr tržišta i države
Garantiram ti da je ovo bila zadnja šansa koju je naša domovina imala. Polagao sam nade kad je SDP preuzeo vlast pred 4 i pol godine ali su se pokazali kakvi su, skoro gori i od adezea. Samo MOST.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



… Dug amerike je vec jednom bio 100% gdp, pa je pao na 50% 2005.

i opaaaaa evo ga opet na 104% u 2015. g.
ne govorimo mi ovdje što se može nego što se radi
diljem globusa
[/quote]

Ne, nego moj primjer pokazuje da se drzave u nekom trenutku pre/zaduzuju, a onda se i razduzuju.
A ti zelis reci, da dug moze samo rasti, jer tako nesto trenutno gledas oko sebe. To je kao da ja kazem da vodostaj Save nece nikad pasti…jer eto zadnjih 2 tjedna raste…znaci trend je rast…i ne moze biti drugacije.


Most jednostavno ne moze dobiti dovoljno mandata da sam vodi vladu…tako da nema tu srece…dokle god su manjina

Vjerovatno ne mogu al dok god njima ne daju apsolutnu vlast meni dovoljno makar trajalo i desetljece, mislim da je i to daleko manja steta nego da netko od njih osvoji vlast.

Ignore : renči

Točno tako StatusQuo!!!

Jedino u biti s čim su se zeznuli je što nisu tražili mjesto predsjednika sabora, a mogli su jer je Podolnjak bio prihvatljiv kandidat. U trenutnoj situaciji to bi im osiguralo da se prvo izglasava o Karamarku, a ne o Oreškoviću što sada ovisi o Reineru i naravno da će biti kako HDZ-u odgovara.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Očekivao sam veliki pad na ZSE. Burza uvijek reagira unaprijed. Sve mi se čini da se spremaju iznenađenja u razvoju ishoda ove krize.


Točno tako StatusQuo!!!

Jedino u biti s čim su se zeznuli je što nisu tražili mjesto predsjednika sabora, a mogli su jer je Podolnjak bio prihvatljiv kandidat. U trenutnoj situaciji to bi im osiguralo da se prvo izglasava o Karamarku, a ne o Oreškoviću što sada ovisi o Reineru i naravno da će biti kako HDZ-u odgovara.

Da al realno sva ta izglasavanja su pro forma, karamarko radi toga nece izac cist zato sta nije bilo izglasavanje sve je vec poznato niti ce to utjecat na javno mjenje, zapravo u njegovom slucaju izbjegavanje izglasavanja na ovaj nacin mu je jos veci uteg, a svaki sljedeci korak Karamarka je jos jedan cavao u ljes covjek se stvarno iznenadi do kojih granica su spremni ic zalosno.

Ignore : renči

.takodjer kolega ja samo MOST neka upozorava na neepravilnosti bez obzira bio SDP ili HDZ jer SDP==HDZ…


Očekivao sam veliki pad na ZSE. Burza uvijek reagira unaprijed. Sve mi se čini da se spremaju iznenađenja u razvoju ishoda ove krize.

Poanta je da se gospodarstvo oporavilo ne zaslugom prosle vlade, tako da zasto bi burza reagirala ako vlada do sada nije dovela do gospodarskog pomaka u ni jednom smjeru znaci u gospodarstvu se radi sadasnje situacije nece skoro nista prominit da bi radi toga patila drustva i njihovi prihodi, a rejting nam je vec ionako dovoljno nizak da bi tek tako isao nize pa da to utjece na cijenu zaduzivanja i posljedicno troskove drustava.

Ignore : renči


Očekivao sam veliki pad na ZSE. Burza uvijek reagira unaprijed. Sve mi se čini da se spremaju iznenađenja u razvoju ishoda ove krize.

neće biti iznenađenja nego vlada totalna apatija i letargija među domaćim ulagačima, a stranih odavno nema niti će ih biti u skorije vrijeme….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Nazalost zalosno je da itko misli da gospodarstvo raste zbog prosle vlade. Mi rastemo jer “vodostaj” u EU raste. Politicari rade jedino stetu. To govori i podatak da rastemo dok oni nista na rade 🙂


@ValueWalk
…slazem se ja sa tobom, da neki korektiv treba biti. Ali prave reforme ce se vidjeti kada taj 3.put dobije puni mandat…do tada ce biti mrcvarenje

New Report

Close