Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A šta ćeš. Kako je, tako je. Žalosno

Trebamo mi i 60 dozvola i jos toliko plavih koverti…


Nema kod nas stranke kojoj je stalo do zse, naprotiv svi je hoce unistiti. Mozemo sjesti i plakati. Vise puta sam vam rekao za prosvjed ali nitko ni da mrdne. Bloger se isto nista ne ocituje glede poreza. Svi s kojima sam se sreo na ulici kazu da nema sanse da ulazu dok se ne ukine porez.

..nema ulaganja dok je porez osmišljen komplicirano..neka odma kod transakciju odbiju za porez i bit će investitora..tada se prvi ja vraćam na zse..do tada samo promatram…

Tako je. I da taj porez ne ovisi o nicemu drugome. I da promet nejde u prihode. No znaju oni to ali kazem vam nije im stalo do burze.

uz ovaj zlosretni porez na k.dobit koji je zatukao burzu, jučer su nam opalili žestok šamar i odbili kupnju drž.obveznica, a sad je i vlada pred padom…bojim se da smo pred grčkim scenarijem, slijedi vruće i neizvjesno ljeto :-((

Ignore: KressoM, delux

Ova godina nam je zadnja za stabilizaciju, jer 2017. I 2018. Nam dolaze na naplatu ogromna zaduzenja. Ako se to ne dogodi…doci ce nam neki Monti i srediti stvar pod prisilom. A do tad ce se iselit jos ljudi…jos cemo molit sirijce da nam dodju 🙂

Mislim da Kolinda igra ključnu ulogu, ona je i ustoličila Tima, kad ona lupi šakom o stol to će biti prijelomni trenutak.

Očekivam da će ova dva jarana odstupiti, i da bi nakon toga uz određena preslagivanja mogla vlada nastavitit vladat.

Možda zvuči ne moguće al to je za očekivati. Sve ostalo je strava, velika strava za zemlju.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Koliko će pad vlade utjecati na TK I da li očekujete korekciju na tržištu?

Ja smatram da će utjecati značajno ne odmah u početku ali kad se shvati da nema brzog rješenja krenut će rasprodaja.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Evo, ja sam prvi baš vjerovao u ovu vladu i prvenstveno u duet Orešković – Marić. Al ovaj Voldemort je katastrofa, užaš. Evo bas sam tu prolazio s forumašima neke dionice jer mi se oslobodio određeni kapital i odabrao 2 za novu dionicu u portfelju i napravio vrijeme za vikend da to sve još jednom proučim i donesem odluku. Al sada i ja svoju odluku stavljam na HOLD.


Evo, ja sam prvi baš vjerovao u ovu vladu i prvenstveno u duet Orešković – Marić. Al ovaj Voldemort je katastrofa, užaš. Evo bas sam tu prolazio s forumašima neke dionice jer mi se oslobodio određeni kapital i odabrao 2 za novu dionicu u portfelju i napravio vrijeme za vikend da to sve još jednom proučim i donesem odluku. Al sada i ja svoju odluku stavljam na HOLD.

.

Samo ti čekaj i budi cold .


Koliko će pad vlade utjecati na TK I da li očekujete korekciju na tržištu?

Keš je spreman! Nekih 200 i neš sitno kuna 😀

slijedi nam precesija

ma neće biti korekcije, pre tromo je naše tržište da bi bilo korekcije zbog mikro situacija….da se opet ponove makro rizici ko u 10 mjesecu 2015 onda bi vidjeli korekciju od 3-5%, a možda i više po određenom ticketu….

New Report

Close