Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@MrKikinho
Ako Karamarko ode sa vlasti, Crobex bi trebao vrtoglavo narasti.☺

Kolega diokidina ,

shvaćam vašu potrebu za humorom ali situacija nažalost nije smiješna.

I sada se ionako i ovako ne nalazimo u zavidnoj situaciji. Zanimljivo će biti vidjeti kako će neizbježan raspad vlade utjecati na rast BDP-a. Sadašnja predviđanja (dok je još Vlada RH bila stabilna) govore:

Q2/16 +1.7,
Q3/16 +1.5,
Q4/16 +1.8,
Q1/17 +2.1

A vjerujem da smo svi svjesni koliko je bitna stopa rasta BDP-a kako ne bi došlo do raspada financijskog sustava (čitaj naše ne/sposobnosti vračanja kredita), tojest do “grčkog scenarija”…

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"


Baš me zanima sutrašnja reakcija ZSE-a!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ekskluzivno-bozo-petrov-samo-za-jutarnji-da-karamarko-mora-otici-iz-vlade/4107636/

Hoće li domaćim investitorima doći "iz guzice u glavu" i hoće li shvatiti kakav je period pred nama. Kad se spoji dugoročna kriza vlasti (čitaj pogoršanje kreditnog rejtinga) + BREXIT!
Ne gine korekcija na pojedinim "perjanicama" cca 30tak posto!


zaista? Karamarko vrijedi 30% korekcije? niste se (ga) malo precijenili?


Kolega diokidina ,

shvaćam vašu potrebu za humorom ali situacija nažalost nije smiješna.

I sada se ionako i ovako ne nalazimo u zavidnoj situaciji. Zanimljivo će biti vidjeti kako će neizbježan raspad vlade utjecati na rast BDP-a. Sadašnja predviđanja (dok je još Vlada RH bila stabilna) govore:

Q2/16 +1.7,
Q3/16 +1.5,
Q4/16 +1.8,
Q1/17 +2.1

A vjerujem da smo svi svjesni koliko je bitna stopa rasta BDP-a kako ne bi došlo do raspada financijskog sustava (čitaj naše ne/sposobnosti vračanja kredita), tojest do "grčkog scenarija"…

nemoj mi reči da je ova vlada za išta zaslužna, a kamo li za rast bdp-a!! to je čista inercija, nisu napravili još apsolurno ništa. nakon 6 mjeseci još nisu ni podijelili stolice, a od reformi niti r…


Kolega diokidina ,

shvaćam vašu potrebu za humorom ali situacija nažalost nije smiješna.

I sada se ionako i ovako ne nalazimo u zavidnoj situaciji. Zanimljivo će biti vidjeti kako će neizbježan raspad vlade utjecati na rast BDP-a. Sadašnja predviđanja (dok je još Vlada RH bila stabilna) govore:

Q2/16 +1.7,
Q3/16 +1.5,
Q4/16 +1.8,
Q1/17 +2.1

A vjerujem da smo svi svjesni koliko je bitna stopa rasta BDP-a kako ne bi došlo do raspada financijskog sustava (čitaj naše ne/sposobnosti vračanja kredita), tojest do "grčkog scenarija"…

Alo klaune kako ti ne dosadi živjeti crnjak.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

zanimljivo na ‘slavoncu’: postavljeni su nalozi na cca 47 kn, a u petak je bila prosječna 55,85 kn
s obzirom da je isteklo pravo na dividendu od 6 kn taj dan, nije li ovo malo preveliki diskont (18%)?
prilika ili nešto krivo gledam?

kakva bijeda od trgovanja…kakva bijeda od burze…pod hitno staviti ključ u bravu da završi ova sprdačina!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

lijepo otvaranje na ADPL 🙂

BDP +2,7%, bome…

https://www.hina.hr/#vijest/9227804

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

danas se nastavlja mlitavo trgovanje….a onda slijedi ljetna letargija 6.-8. mjesec skoro bez trgovanja….pa pad vlade na jesen i novi izbori i stara SDP vlast koja nas je uništavala zadnje 4 godine…koja smo mi banana to je strašno

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kod nas se hvale kako sad placamo porez na sve sto postoji. Bas me zanima usporedba prometa za isto razdoblje 1.-9. Mjesec ove i prosle godine…


BDP +2,7%, bome…

https://www.hina.hr/#vijest/9227804

Keep calm and govern on.

New Report

Close