Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam jucer novu emisiju “javna stvar”i ocekujem nesto o zse kad ono prva polovica emisije o vracanju 1 lipe u ducanima. Dalje nisam gledao,ugasio sam tv. Katastrofa…e moj Kukavica, bolju emisiju bi babe s placa napravile.


…Kod SUNH fizičke osobe i mali ulagači očito neće s obzirom na cifru, a neće ni fondovi jer mirovinci u slučaju SUNH ne mogu zbog zakonskih ograničenja…

a što ako uđu kao sindikat? jel’ onda mogu?

opet muljaju na ZSE, redovan promet tobože 6,2 mil.kuna, ali samo zato jer su tu uračunali 5,2 mil.kuna državne obveznice…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

ako danas, po objavi da li će biti dividenda na ADPL, potegnemo s cca 200k po ASKu, evo nas na 104 kn
od jutros koliko pratim, još niti jedan novi nalog nije stavljen na ASK, samo se ‘čisti’

Mozete li zamisliti kakva ce biti rasprodaja stanova kad uvedu porez!!! Neznam zasto sad neki prodaju dionice, pa ne p!aca se porez na drzanje dionica vec upravo suprotno.


Mozete li zamisliti kakva ce biti rasprodaja stanova kad uvedu porez!!! Neznam zasto sad neki prodaju dionice, pa ne p!aca se porez na drzanje dionica vec upravo suprotno.

a šta misliš – ako krene oporezivanje nekretnina da će imovina u dionicama ostati bez poreza? kako da ne

Ignore: KressoM, delux



Mozete li zamisliti kakva ce biti rasprodaja stanova kad uvedu porez!!! Neznam zasto sad neki prodaju dionice, pa ne p!aca se porez na drzanje dionica vec upravo suprotno.

a šta misliš – ako krene oporezivanje nekretnina da će imovina u dionicama ostati bez poreza? kako da ne
[/quote]
Dionice nisu bez poreza

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]




Mozete li zamisliti kakva ce biti rasprodaja stanova kad uvedu porez!!! Neznam zasto sad neki prodaju dionice, pa ne p!aca se porez na drzanje dionica vec upravo suprotno.

a šta misliš – ako krene oporezivanje nekretnina da će imovina u dionicama ostati bez poreza? kako da ne
[/quote]
Dionice nisu bez poreza
[/quote]
Porez na nekretnine znači da će se još novca preliti na burzu.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

I porez na nekretnine i porez na dionice, znaci da ce se manje ulagat u oboje…a vise drzat u banci i carapi


I porez na nekretnine i porez na dionice, znaci da ce se manje ulagat u oboje…a vise drzat u banci i carapi

Postoji porez na kamate i inflacija.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



I porez na nekretnine i porez na dionice, znaci da ce se manje ulagat u oboje…a vise drzat u banci i carapi

Postoji porez na kamate i inflacija.
[/quote]

Vala si nek mi reko…nisam imao pojma da postoji inflacija….a jos sam manje znao da ne kuzis kako nase ljude inflacija uopce ne brine…

Baš me zanima sutrašnja reakcija ZSE-a!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ekskluzivno-bozo-petrov-samo-za-jutarnji-da-karamarko-mora-otici-iz-vlade/4107636/

Hoće li domaćim investitorima doći “iz guzice u glavu” i hoće li shvatiti kakav je period pred nama. Kad se spoji dugoročna kriza vlasti (čitaj pogoršanje kreditnog rejtinga) + BREXIT!
Ne gine korekcija na pojedinim “perjanicama” cca 30tak posto!

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

New Report

Close