Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad je jedan PEVEC jedina svjetla točka ovog trzista, onda znaš koliko je sati…..

Kad je jedan PEVEC jedina svjetla točka ovog trzista, onda znaš koliko je sati…..

ode naša ZSE konačno do vraga… ako fondovi ne prebacuju dionice među sobom, prometa gotovo ni nema pa onda nije ni čudo da su “zvijezde” na ZSE dionice tipa PVCM, DDJH, HHLD i slične….

Ignore: KressoM, delux

ode naša ZSE konačno do vraga… ako fondovi ne prebacuju dionice među sobom, prometa gotovo ni nema pa onda nije ni čudo da su “zvijezde” na ZSE dionice tipa PVCM, DDJH, HHLD i slične….

Ignore: KressoM, delux

Pevec ima fantastične rezultate i da nije bilo ovog offseta sa delistiranjem bio bi već na 200 kn. Kako delistiranja neće biti ide se lagano prema gore. A ponudu Samoborke nitko neće prihvatiti. Ili je to već gotovo, ne znam i ne zanima me.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Još kad Pevec objavi izvještaj na engleskom…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

kažu da se i u Badelu 1862 spremaju na takvo nešto, a sve u svjetlu objave javnog poziva za prikupljanje neobvezujućih ponuda za dokap, i da će kontaktirati gospodu iz računovodstva dotične firme..
ipak računaju na možebitni angažman međunarodnog kapitala ;)))


Još kad Pevec objavi izvještaj na engleskom…

hahaha…

koja je ovo crkotina od burze, ukupan promet jedva 3 mil.kuna iliti niti 0,5 mil.EUR

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

koja je ovo crkotina od burze, ukupan redovan promet jedva 3 mil.kuna iliti niti 0,5 mil.EUR

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Zele unistiti male dionicare ali nece moci, tvrd smo orah!!

Danas donesena odluka na telefonskoj sjednici vlade.
ACI..CO..CRAL..PODRAVKA..LUKA RIJEKA..PETROKEMIJA..KONCAR..
Nisu vise tvrtke od strateskog i posebnog interesa za RH-a !!!!
Prodaja do lipnja 2016 !!

https://vlada.gov.hr/UserDocsImages//Sjednice/2016/21%20i%2022%20sjednica%20Vlade%20Republike%20Hrvatske//21%20-%201.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close