Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

publika dolazi kad market j raste .hr tk je u SHORT trendu 7 god . i ne pokazuje niti malo signala za preokret .a nema niti FA razloga ..zivjeli

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

neko podrhtavanje u Sili, na LULG
(ako me osjećaj ne vara)
gdje nam je joda? na Tehničkoj? bar zadnjih par postova..

već 3.500 kom preko 18 kn na bidu
LULG spremna na raketu?


ništa od ove burze, prometi su mizerija, goovo nitko više ne trguje da ne bi morao platiti porez pa ovi na ZSE muljaju s podacima-opet su ubacili trgovanje državnom obveznicom (3,14 mi.kuna!) u redovan dionički promet kako bi odglumili da ima nekakvog trgovanja!

Evo do sada , danas skoro 11.000.000 kn. dioničkog prometa .

@zm1
ne, nije 11 mil.kuna dioničkog prometa jer u dionički promet je ubrojeno i 3,14 mil.kuna prometa drž. obveznicom, a ostalo su – uglavnom same fondovske dionice (adrs-p, ht, podr, zaba…). prometi su nikakvi i da nema fondova koji trguju na svojih par dionica bili bi zanemarivi

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Svaka čast vama koji još trgujete na dnevnoj/tjednoj bazi,ja bi se upucao da moram pratiti ovakav ZSE.

"Only dead fish swim with the stream"



@zm1

ne, nije 11 mil.kuna dioničkog prometa jer u dionički promet je ubrojeno i 3,14 mil.kuna prometa drž. obveznicom, a ostalo su – uglavnom same fondovske dionice (adrs-p, ht, podr, zaba…). prometi su nikakvi i da nema fondova koji trguju na svojih par dionica bili bi zanemarivi

Ups , ispričavam se , oko 7.500.000 kn. dion. prometa .



ovaj tjedan ističe rok da se uplati ona simbolična pinka ili se neke dionice povlače s burze. da li je tko šta platio ništa se ne zna?

bravo, Verdi vi'š kako ti i ja mislimo isto.. osobito me zanima za BDSS
ako tko ima kakvu info slobodno, može i općenito – da li će ih stvarno delistirati
iako držim se one Buffetove, kad su ga pitali za razliku između ulaganja i špekulacije odgovorio je po prilici ovako: ulaganje je kad kupite nešto radi njegove intrizične vrijednosti i nije vas briga, čak da se sutra i burza zatvori!
tako sam se ja pomirio i s BDSS, čak i da ga delistiraju ostajem
ili sam samo emotivno vezan?
[/quote]
lcds i bdss nema više podataka na gledalici. bit će da nisu platili.

who dares, wins

Ove bu*ale ne kuže da kad jednom izgube klijente teško će ih vratiti natrag. Ovo je krucijalno, ukoliko se nešto ne promijeni do početka ljeta ode ovo u mp3… misle da će INA-om dići grobex iznad 1700 pa ćemo mi kao osice navaliti, gotovo vam je ukoliko nešto hitno ne poduzmete mamlazi. Jedan čovjek može dati likvidnosti jednoj dionici a fondovi čitavoj burzi konj*ne, radite onako kako pojedinac radi na jednom tickeru.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Trenutno na hrt4 prenos sjednice Sabora ravnatelj Duudia iznosi izvjesce pa mozda cujemo nesto “pametno”

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Evo Crobexa iznad 1700 🙂 Kad je zadnji put bio na ovoj razini ?

Bit će i viši….pozdrav

New Report

Close