Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas – strava i uzas od trgovanja…..

Kakvo otvaranje burze, jedna transakcija na PODR i jedna na ADPL…

Promet dionicama na Zagrebačkoj burzi u prvom tromjesečju 2016. g. manji je 30,8% nego u
prvom tromjesečju prošle godine.
1Q2015 591.561.108
1Q2016 409.523.887

Broj transakcija dionicama na Zagrebačkoj burzi u prvom tromjesečju 2016. g. manji je čak 51,9% nego u prvom tromjesečju prošle godine.
1Q2015 57.655
1Q2016 27.726

Moram priznati da nisam očekivao baš takav pad prometa zbog poreza. Navodno iz ministarstva financija očekuju 50 milijuna kuna godišnje, da i skupe toliko stvarno je smiješno zbog takve cifre zakopavat burzu umjesto ju iskoristiti za razvoj cijelog gospodarstva.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Danas – strava i uzas od trgovanja…..

a izgleda da će danas biti još gore…

Ignore: KressoM, delux

Nije ni čudo….

Imamo na čelu ljude koji su upravo dokazali koliko su sposobni voditi ovu burzu…..

Otjerase PVCM u posebni rezim nakon sto je prosli tjedan ima cca 3 500 000 prometa…..

Stvarno zorno prikazuje koliko je njima stalo da obični ulagači sto više trguju u ovoj prciji….

Strava i uzas je mala riječ za ono što nam oni na ovakav način zele poručiti…

Sve se radi da se ugasi i ovo malo trgovine na zse, a vidim da je na dobrom putu….

Pored ove nestabilne vlade, svakodnevnim ustašama i partizanima mislim da moramo svi korigirati svoja očekivanja, na žalsot!

Šteta….
A vidim da je i Kolindi do zlogrdilo…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Nema od burze vise nista. Par hotela ce se prodati, a ostalo ce nasi rascerupati. Jedina sansa da se trziste malo pokrene je privatizacija hepa.

Sa ovakom politikom je bolje ulagati u privatni biznis, nego lesinariti na zse.

probaj, pa će ti nakon nekoliko mjeseci biti jasno koliko lešinara čeka iznad tebe!

ništa od ove burze, prometi su mizerija, goovo nitko više ne trguje da ne bi morao platiti porez pa ovi na ZSE muljaju s podacima-opet su ubacili trgovanje državnom obveznicom (3,14 mi.kuna!) u redovan dionički promet kako bi odglumili da ima nekakvog trgovanja!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

kukate i cvilite vec 6-7 god ovdje,,kako vam nije dosadilo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

a kako tebi nije dosadilo čitati i komentirati cviljenje i kukanje s bar desetak postova do sada?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


kukate i cvilite vec 6-7 god ovdje,,kako vam nije dosadilo

To su mi uvjerljivo najjači komentari, promet i manipulacija Crobexom. Evo danas smo saznali da je netko prodao obveznicu za 3 mil samo da nas zavara da je promet veći:)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


kukate i cvilite vec 6-7 god ovdje,,kako vam nije dosadilo

To su mi uvjerljivo najjači komentari, promet i manipulacija Crobexom. Evo danas smo saznali da je netko prodao obveznicu za 3 mil samo da nas zavara da je promet veći:)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close