Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex je počeo lagano padati kao i burze vani.prošla je sezona objave rezultata i dolazi nam ljetno mrtvilo na burzi.vani su burze lagano pregrijane pa će ovog ljeta doći do korekcije a mi u svojoj bijedi i političkoj neizvjesnosti ćemo to pratiti zato je najbolje ključ u bravu i mirovanje do jeseni.

ovaj tjedan ističe rok da se uplati ona simbolična pinka ili se neke dionice povlače s burze. da li je tko šta platio ništa se ne zna?

who dares, wins


ovaj tjedan ističe rok da se uplati ona simbolična pinka ili se neke dionice povlače s burze. da li je tko šta platio ništa se ne zna?

bravo, Verdi vi’š kako ti i ja mislimo isto.. osobito me zanima za BDSS
ako tko ima kakvu info slobodno, može i općenito – da li će ih stvarno delistirati
iako držim se one Buffetove, kad su ga pitali za razliku između ulaganja i špekulacije odgovorio je po prilici ovako: ulaganje je kad kupite nešto radi njegove intrizične vrijednosti i nije vas briga, čak da se sutra i burza zatvori!
tako sam se ja pomirio i s BDSS, čak i da ga delistiraju ostajem
ili sam samo emotivno vezan?


Crobex je počeo lagano padati kao i burze vani.prošla je sezona objave rezultata i dolazi nam ljetno mrtvilo na burzi.vani su burze lagano pregrijane pa će ovog ljeta doći do korekcije a mi u svojoj bijedi i političkoj neizvjesnosti ćemo to pratiti zato je najbolje ključ u bravu i mirovanje do jeseni.

Prošlih par godina nije bilo tako , a i sad ne možemo sa sigurnošću to tvrditi !


ovaj tjedan ističe rok da se uplati ona simbolična pinka ili se neke dionice povlače s burze. da li je tko šta platio ništa se ne zna?

Pa ne trguje se niti blue chipovima kamoli ovima ..
Glavno da su se burze spojile, čak nam se i Grčka pridužila. Samo što to ne vidimo još.
Zna li netko kada će ova garnitura na ZSE dati ostavku i otići da ih naše oči ne vide više?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Neznam kolega ali da su neradnici i nesposobni to smo se svi vec osvjedocili.
Pa pogledajte im samo “brzinu” kod Peveca. Samoborka objavi javnu ponudu 28.04…a zse na to reagira tek 04.05. !!
CERP objavi pocetne cijene za hotele..ZSE ne ragira isti dan ( nekad se zaustavljala trgovina zbog osjetljivo cijenovne informacije ) vec tek sutra razvrsta iste u segment promatranja .!!
Neznam tko radi gore i tko donosi odluke ali nista drugacije nebi bilo da ih nema..osim sto ih nebi placali. Nesposobna i neodgovorna birokracija kao i vecina u drzavnoj upravi

Pozdrav

svi smo mi Crobex

vidim da su neki veći investitori (fizička lica) prebacili dionice na d.o.o.
isplati li se to i koliko bi neki minimum trebao biti? ne znam je li to radi poreza jer ovaj je dugoročniji investitor.

who dares, wins

..da li postoji mogućnost ukidanja poreza na kapitalnu dobit?


..da li postoji mogućnost ukidanja poreza na kapitalnu dobit?

ionako nece ubrat nista .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

slažem se kolega inverter…ove godine nisam ništa proda nijedna transakcija..porez 0,00…..neznam kako je kod drugih kod mene je tako….


slažem se kolega inverter…ove godine nisam ništa proda nijedna transakcija..porez 0,00…..neznam kako je kod drugih kod mene je tako….

Ja ću platiti porez, ali mi nije žao.
Žao mi je što su porezi premali u ovoj državi jer građani ove države zaslužuju još veće poreze, biraju SDP i HDZ pa samim time uhljebništvo, dakle dok ima neka se uzima. Teeba nahraniti sve te uhljebe, općine gradove, županije…
Kada građankama i građanima ne bude to odgovaralo, prestati će glasati za SDP ili HDZ, do tada svakome po zaslugama. Onda tek možemo očekivati manje poreze. Očito treba oderati do gole kože, bez toga nema promjena. Ja sam za još veće poreze.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja ove godine imao jednu transakciju. Kupnja vdkt u 1. Mjesecu. Lani u to vrijeme dvadesetak. Dakle porez 0,00 a tako ce i ostati, osim ako ne ukinu porez.

New Report

Close