Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Radi skdd. Pa bilo je tako do sada..

otkad SKDD radi subotom?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Svaki put radi subotom kad pada zadnji dan izvjesca. Travanj ima 30 dana, dakle sutra radi. Da ima 31 radio bi i u nedjelju.
Znamo vec tko je zadnji…ddjh, ingra, belje…

3. MAJ opet u plusu. Velika je stvar riješiti se utega brodogradnje a danas čitam (osim ako nije namješteno) da je i HAC posloovao sa 42 miliona kn dobiti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kroacija ejrlajns, minus od 85 MILIONA kuna u tromjesečju unatoč niskoj cijeni nafte. PRODAJA! Hebo vas croatia line.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Svaki put radi subotom kad pada zadnji dan izvjesca. Travanj ima 30 dana, dakle sutra radi. Da ima 31 radio bi i u nedjelju.
Znamo vec tko je zadnji…ddjh, ingra, belje…

kakve veze ima SKDD s objavom FI??

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Da li se čini još nekome da su se kompanije generalno počele malo više truditi oko izvještaja? Malo više podataka osim samih brojeva, segmentacija poslovanja, komentari stanja, očekivanja i sl.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Kroacija ejrlajns, minus od 85 MILIONA kuna u tromjesečju unatoč niskoj cijeni nafte. PRODAJA! Hebo vas croatia line.

A bas sam neki dan citao kako se hvale sa poslovanjem i dobiti 🙂

Nema šta dobili su minus samo takav. Hrpa uhljeba ali nek piše na letjelici da je naša. Bokte.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



Svaki put radi subotom kad pada zadnji dan izvjesca. Travanj ima 30 dana, dakle sutra radi. Da ima 31 radio bi i u nedjelju.
Znamo vec tko je zadnji…ddjh, ingra, belje…

kakve veze ima SKDD s objavom FI??
[/quote]

On misli da SKDD objavljuje izvješća, kako ne kužiš ?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Svaki put radi subotom kad pada zadnji dan izvjesca. Travanj ima 30 dana, dakle sutra radi. Da ima 31 radio bi i u nedjelju.
Znamo vec tko je zadnji…ddjh, ingra, belje…

kakve veze ima SKDD s objavom FI??
[/quote]

On misli da SKDD objavljuje izvješća, kako ne kužiš ?

lp
[/quote]
Lojtra je nanoinvestitor na kojem je ZSE ostavio duboki trag…Pustite čovjeka da piše šta hoće…Imajte razumjevanja za Boga miloga.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


tako je za sad jako dobro JNAF,MDKA i RIVP primjetno je da je kod turistickih firmi vec u ovm najlosijem kvartalu vecina njih bar za sad iskazala povecane prihode i smanjenje gubitaka

Prije velikog slavlja uzmite u obzir da je Uskrs ove godine bio ranije pa su ti prihodi u prvom kvartalu.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close