Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izmedju ostalog..prodaj dionica HTP Korcula,HTP Orebic, Suncani Hvar, HT, Koncar na uređenom tržištu kapitala izvan knjige naloga putem javne dražbe, na Zagrebačkoj burzi

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Vaš link …

who dares, wins

žalosno je, ali i opasno, što jako jako malo ljudi u Hrvatskoj i shvaća ulogu mirovinskih fondova. nema tu najboljeg, samo najmanje lošeg fonda. tko bi ljudima objasnio što se dogodilo s mirovinama da nam se dogodi grčki scenarij?


žalosno je, ali i opasno, što jako jako malo ljudi u Hrvatskoj i shvaća ulogu mirovinskih fondova. nema tu najboljeg, samo najmanje lošeg fonda. tko bi ljudima objasnio što se dogodilo s mirovinama da nam se dogodi grčki scenarij?

Bas sam prije dva dana za jednim ruckom s ekipom to komentirao. Pa sam dobio odgovor: bas ti hvala sto si mi to rekao. U stilu jesi me razveselio.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Raste burza napokon, osjeti se optimizam u državi nakon dugih 7 godina.

To su još rezultati prošle vlade,samo da ovi ne pokvare sve i gurnu nas u ponor zato bi trebalo raspisat nove izbore i postavit kompetentnu vladu koja će nastavit rast a onda i realan optimizam


To su još rezultati prošle vlade,samo da ovi ne pokvare sve i gurnu nas u ponor zato bi trebalo raspisat nove izbore i postavit kompetentnu vladu koja će nastavit rast a onda i realan optimizam

HAHAHA , možda da vratimo ” doktore” Marasa , Grčića i Dončića , pa će mo imati rast 10 % !

za sad JNAF ugodno iznenadjenje nemam ga ali izvjestaj plus 5

Ako se ne varam i u subotu ce izlaziti izvjestaji i to najvise njih?

Bas se mislim danas kako odjedanputa tolika trgovina Medikom sada vidim zasto-dobit u prvom kvartalu porasla preko 100 odsto prihodi 10 .. I dopustenje Upravi za kupnju vlastitih dionica

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

tako je za sad jako dobro JNAF,MDKA i RIVP primjetno je da je kod turistickih firmi vec u ovm najlosijem kvartalu vecina njih bar za sad iskazala povecane prihode i smanjenje gubitaka


Ako se ne varam i u subotu ce izlaziti izvjestaji i to najvise njih?

subotom?? pa burza ne radi subotom

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close