Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nismo shvatili jer nigdje ne pise crno na bijelo. Zasto nam brokeri to ne napisu u poruci? to nisu ciste igre.
Cekaju valjda dok se njihovi igraci ukrcaju , onda ce dati obavijest.

meni se čini da će te vi platiti porez za sebe i za sve nas ostale.

who dares, wins

dosadašnji ukupan promet na ZSE je 0,6 milijuna kuna…sprdačina od burze

Ignore: KressoM, delux

Oprostite na boldanju ali: Umjesto da vi crnjaci brojite promete radije brojite protrgovane diJonice jer nije isto kad se proda 100 dionica LKRI po 40 kn i 100 dionica LKRI po 999 kn kako je znala biti 2007.-2008.

KUIŠ?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Oprostite na boldanju ali: Umjesto da vi crnjaci brojite promete radije brojite protrgovane diJonice jer nije isto kad se proda 100 dionica LKRI po 40 kn i 100 dionica LKRI po 999 kn kako je znala biti 2007.-2008.
KUIŠ?

možeš ti brojati što hoćeš, ali ova burza je mrtva! da si fondovi ne prebacuju svako malo neke količine na par svojih dionica i fingiraju trgovanje, promet bi dnevno bio milijun kuna!
KUIŠ???

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kako je krenulo država će fino zaraditi na meni ove godine, više bih volio da nema poreza ali prosipanje žući mi neće nimalo pomoći. Nažalost neki su se uzjogunili jer jedna je ruka na srcu a druga u džepu, da mi je znati koliko vas ovdje pita račun u pekari, na placi, u kafiću… e moj narode hehe.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Koliko dana treba da se vidi top 10?
Od dana trgovanja…
Od srijede?

Kakvo srce..hebe mi se. Svi me kradu od drzave pa nadalje..evo ti sanadera pa s njim drzi ruku na srcu i depu.

Da svi strajkaju kao ja, davno bi bio ukinut porez i burza bi rasla ali evo askbidu je zao drzave. Ima korist od nje. Dok ce imati stetu promijenit ce misljenje.


Koliko dana treba da se vidi top 10?
Od dana trgovanja…
Od srijede?

T+2

Dakle kupiš u srijedu i u petak navečer je vidljivo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Hvala


Kakvo srce..hebe mi se. Svi me kradu od drzave pa nadalje..evo ti sanadera pa s njim drzi ruku na srcu i depu.

Lojtra , ja mislim da ste Vi jako tužni i ogorčeni 🙂

CERP – dnevni red sjednice zakazane za dan 28. travnja 2016. godine

New Report

Close