Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uglavnom kupnje postaju sve pliće [smiley6] tak da mi se čini da skoro nekih pomaka prema gore neće biti…
nadam se da će se fondovi potruditi da na polugodištu prikažu malo bolju sliku…a to im je za 2 dana…


Uglavnom kupnje postaju sve pliće [smiley6] tak da mi se čini da skoro nekih pomaka prema gore neće biti…
nadam se da će se fondovi potruditi da na polugodištu prikažu malo bolju sliku…a to im je za 2 dana…

Tesko da ce prikazati bolju sliku s ovakvim lipnjem


Uglavnom kupnje postaju sve pliće [smiley6] tak da mi se čini da skoro nekih pomaka prema gore neće biti… nadam se da će se fondovi potruditi da na polugodištu prikažu malo bolju sliku…a to im je za 2 dana…

Prinosi fondova su i više nego dobri,te nemaju razloga sad nešt podizati. Malo će pustiti pad,ili malo više,sa kešom krenuti u šoping i to je to…
Ne zaboravimo da žurba donosi krive odluke..polako….. Treba najprije pričekati one koji su prodali stanove da bi kupili dionice koje rastu,a koje će prodati zato jer padaju….
Sad se treba još malo strpiti pa u šoping….vrijeme je najveći novac a burzi..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Jel to meni mostich malo poludio

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Jel to meni mostich malo poludio

Nije,nije

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

255,00 20000 15:10:37

VARTEKS

WTF?????

Hell is Empty and all the Devils are Here


Jel to meni mostich malo poludio

Zvuči kao dogovorena trx

Kako je za boga miloga mogao provesti transakciju po 255, a da pritom ne pokupi one do 255?

Hell is Empty and all the Devils are Here

to ti je ona blok transakcija. ima mali r na mostichu

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Rijec je o prijavljenoj transakciji, uostalom u tu je kolonu i svrstana u mostichu…
U međuvremenu je i redovno skinuto sve do 254, kako je krenulo mogli bi u blokadu…

Kakvo je pravilo o blok transakcijama?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Veliko čišćenje na KNZM !!!
Što se to događa sa trgovanjem kod KOEI ?

New Report

Close