Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dugo ne viđeno napucavanje crobexa za jedan petak. idući tjedan očekujem svašta.

who dares, wins


dugo ne viđeno napucavanje crobexa za jedan petak. idući tjedan očekujem svašta.

redovan promet je nikakav, 18 milijuna kuna je promet obveznicama, dionice gotovo ništa

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

no no ide mali bull prije kvartalnih izvjestaja najvise ocekujem od ADPL a sto se tice turista moja perjanica HUPZ ove godine bude potukla konkurenciju van svake pameti.Posjedujem HUPZ,ADRS-r-a i ADPL i ovo nije nagovor na kupnju i prodaju istih samo moje objektivno misljenje


opet su prikazali skoro 14 mil.kuna obveznica kao redovan promet ne bi li ispalo da se ZSE pokrenula…ukinite porez na kapitalnu dobit pa će promet rasti bez ovakvih muljanja!!!!!!

Nista ti ne brigaj…podaci i dalje stoje i moze se izvuci koliko je tocno bilo prometa dionicama…ja sve pisem u tablicu, iako ima na zse.



opet su prikazali skoro 14 mil.kuna obveznica kao redovan promet ne bi li ispalo da se ZSE pokrenula…ukinite porez na kapitalnu dobit pa će promet rasti bez ovakvih muljanja!!!!!!

Nista ti ne brigaj…podaci i dalje stoje i moze se izvuci koliko je tocno bilo prometa dionicama…ja sve pisem u tablicu, iako ima i na zse.
[/quote]
čemu vam služi tablica? ako se smije pitati.

who dares, wins

Ako pitas da bi prvocirao ili da bi dokazao kako nam je super da placamo porez na dobit od ulaganja…onda ne smijes pitat…

Todoricev mali ministar kaze da imaju super ideju za novi proracun, samo ju ne zele pokazati da ne bi svabe i englezi to kopirali hahahaha


Mislim da je ekipa odustala od dionica, ima nas tu 6-7 koji pisemo i to je to, u cijeloj drzavi 6-7 ljudi aktivno pise na jedinom forumu o dionicama, ociti poraz kapitalizma

Ima nas vise. Cekamo skriveni u pozadini. Nije poraz kapitalizma vec njegove ciklicke perturbacije. To je imanentna logika kapitalizma. Nazalost, to necete nauciti u ekonomskim udzbenicima a niti u maninstream glasilima.

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Ako pitas da bi prvocirao ili da bi dokazao kako nam je super da placamo porez na dobit od ulaganja…onda ne smijes pitat…

ni jedno od tog dvoje. nego reko možda nešto novo naučim. čak sam ti dao pozitivnu ocijenu ali džaba već su te izgađali s minusima.

who dares, wins



Ako pitas da bi prvocirao ili da bi dokazao kako nam je super da placamo porez na dobit od ulaganja…onda ne smijes pitat…

ni jedno od tog dvoje. nego reko možda nešto novo naučim. čak sam ti dao pozitivnu ocijenu ali džaba već su te izgađali s minusima.
[/quote]

Vjerovao ili ne…to ti je dobar znak…vecina ovdje je ionako znak kako ne treba 🙂

Upravo bio na htv4 tip iz fondova, zove ljude na ulaganje u fondove, prvenstveno dionicke. Kaze na kraju da je porez 12% + prirez. A nije spominjao 25 i 40 % ovisno o razredima. Mislim da bi ipak neko od nas morao gostovati na htv…jos uvijek nista neznamo i zato nema trgovanja.


Upravo bio na htv4 tip iz fondova, zove ljude na ulaganje u fondove, prvenstveno dionicke. Kaze na kraju da je porez 12% + prirez. A nije spominjao 25 i 40 % ovisno o razredima. Mislim da bi ipak neko od nas morao gostovati na htv…jos uvijek nista neznamo i zato nema trgovanja.

To ja cijelo vrijeme govorim….ali imamo porezne strucnjake na forumu, pa neka njih slusaju…

New Report

Close