Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da vrijednost firme mora kad tad doci na neku normalnu razinu, fondovi su se koliko toliko opametili, pa kupuju ono za kaj misle da vrijedi, prosla su vremena ( nadam se ) da kupuju velike kolicine hdel igh i ostale firme pred stecajem,,,
kada gledam svoj portfelj, neke dionice su mi pale 5-10-15 posto i vratile se na staru tj pocetnu cijenu ili jos vise od pocetne, ali one nisu u igri da bi propale , samo treba biti strpljiv i sve ce doci na svoje, jos kad uracunamo dividendu , trebala bi bit lijepa prica .

Ajte najte, svi znamo da nakon fondovskog smeca dolaze na red i ostale dionice. Evo koliko vidim krenule su, samo sto ce rasti puno vecim postotkom kao sto su i padale. Belje npr, potegnuo je i vdkt, ocekujem lkri, proficio….



@PoAskuBidu

Slažem se kolega…ti koji čekaju pad i uvijek samo pad, ako i kada se isti dogodi, opet spuštaju letvicu i tome nema kraja….
Kome je ATPL skupa po 100 kn, jer čeka tobože pad na 80 kn, kad bi i pala na 80 kn, sumnjam da bi kupio jer bi mu TA pokazala da to može i na 50 kn…- ))
Mnogi će propustiti rast jer ljudi ne vjeruju da dionice mogu i rasti, nakon svih događanja od kraja 2007. godine


a znaš zašto ne bi kupili? pa zato što nemaju novca. oni su samo kibici koji se tješe našim eventalnim gubitcima koji bi opravdali njihovo neulaganje (ili davno prije izgubljene novce). prati samo brzinu djeljenja ocjena iole pozitivnim postovima. za tren oka te zaspu jedinicama. ja razumijem da tamo gdje se para vrti uvijek se skupi svakojakih ljudi ali volio bi bar jedan dan da mi je njihova glava pa da vidim šta se u njoj dešava.

who dares, wins

optimističan je ovaj današnji rast iako je u dobrom dijelu neutemeljen na Ini.
No i dalje smo ispod razine Crobexa s kraja 2015. godine.
Dok je umoj portfelj u puno boljoj situaciji nego na koncu 2015., dakle tučem i to uvjerljivo Crobex 🙂
valjda to i nije tako teško..

Lijepo za pogledati.
Danas se opet kupuje kao da sutra neće ničega biti 🙂
Nekima Best Buy, nekima Best Sell, ja danas samo gledam, ali je prekrasno za pogledati !

Ma sto se tuce, ja ne vidim nista. Bas sam htio napisati kakva dosada, gdje si bio 2007.g?

Bavio se glupostima 🙁
U papire ušao čuvene 2008., pa se ne može reći da nisam prolio i krv i suze.
Promet je malo bolji nego prethodnih dana.

3 sata nema promjena na mojm dionicama, ni mijenjanje naloga kamoli transakcija…sutra bi trebale buknuti.

sutra je neradni dan za burzu, očekivao sam ipak nešto veći promet danas..
očito su se jučer ispucali..

danas u poslovnom pod burze i financije članak:
većina svjetskih burzovnih indeksa u bikovskom tržištu …
hrvatska se ne spominje a vele ovako:da bi se bikovsko tržište potvrdilo,rastuće cijene dionica trebaju biti u paru s rastućim zaradama kompanija.
Koliko se sjećam izvješća turističkih firmi svi imaju zaradu pa i ostali iz sastava Crobexa no nema optimizma za zemlju/gospodarstvo..
Kada pogledam poteze Adrisa i Valamara ovih dana na TK/zse a i firme ostale će djeliti dividendu u meni se budi optimizam ….očekujem pozitivne pomake

i ovaj članak budi optimizam
http://www.seebiz.eu/osjetno-poboljsana-ocekivanja-za-hrvatsko-gospodarstvo-u-ozujku/ar-132726/
dali možemo preći na stranice oporavak burze ako neko ima nešto zanimljivo?

koliko se sjećam plavac1 je na str.oporavak burze napisao da nam treba rast bdp od 3% da bi burza rasla.
kako je krenulo bikovsko tržište u mnogim zemljama a nemaju znakovitog rasta gospodarstva?
Za EU su znakovite mjere ECB koje daju rezultate jer burze ulaze u bikovska tržišta
Pravi znalci nemaju vremena za ova moja trabunjanja jer broje šolde umjesto da se neko javi sa kakvom pa makar i TA prognozom ili da zovemo Vakulu/Sijerkovića.
Nisam ja ovo započeo nego poslovni koji ima članak o bikovskom tržištu ..

New Report

Close