Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanimljivo da ni analiticari ni predsjednica zse nece reci glavni razlog nelikvidnosti burze a svi znamo da je to porez i stavljanje prometa od prodaje dionica u prihode. Ako njima nije stalo do burze, kome je?

hahaha…ako to očekivate, žao mi vas je..


Zanimljivo da ni analiticari ni predsjednica zse nece reci glavni razlog nelikvidnosti burze a svi znamo da je to porez i stavljanje prometa od prodaje dionica u prihode. Ako njima nije stalo do burze, kome je?

A šta njih briga?Plaća uredno stiže bez obzira na stanje burze.Ako bude gubitaka tu su porezni obveznici da spase stvar.

"Only dead fish swim with the stream"


"Svi koji su pratili blog su dobro prošli."

Svakako,ako si kupovao KORF i turiste,ako nisi,nego PTKM,DDJH,FNVC,VPIK itd baš i nisi nešto dobro prošao…
Već sam pisao da je bloger izvrstan analitičar a užasan portfolio menadžer.No na stranu to,i na blogu se moglo nešto naučiti,ono što je meni degutantno su oni njegovi guz… sljedbenici koji nekritički plješću ručicama na svaki njegov komentar.Ali dobro,moraš se roditi takav:)

Pa valjda u osnove ulaganja spada razumijevanje da je ulagnje na burzi igra tko manje pogrijesi, a ne tko uvijek pogodi.
A drugo, kada se sve zbroji, opet i sa tim flopovima, je debelo u postotku zaradio vise od vecine ovdje, ako ne i svih 🙂

je li ovo proljetni reli počeo ili je opet po 101. put neki lažnjak?

who dares, wins

Nazalost moje dionice ne sudjeluju u rastu

pa nije ih se puno ni otvorilo ali nešto mi bid na ina-i govori da će podržati bar dan, dva ovo zelenilo. zna se tko formira bid na takvim biserima.

who dares, wins

Moze li netko potvrditi da je zadnji rok za predaju konsolidiranih izvjestaja za 2015 godinu 31.03.2016


je li ovo proljetni reli počeo ili je opet po 101. put neki lažnjak?

ma kakav rally, kad pogledaš promet, vidiš da je gotovo sav promet napravljen s fondovskim dionicama ili uobičajenim preslagivanjem (HT, RIVP, ADRS, LEDO, ERNT) a ostala sića od prometa otpada na sve ostale dionice….

Ignore: KressoM, delux

pa od fondova i očekujem reli. ne misliš valjda da će mali tu nešto da pomaknu? oni će se eventualno uključiti kad vide da to konstantno raste.

who dares, wins

Nekima nikako nije jasno da nam malo treba da se promijeni smjer. To su ovi koji vječno čekaju 1400 pa kad bi došla tamo onda bi zazivali 1200 itd. uglavnom mizantropi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@PoAskuBidu

Slažem se kolega…ti koji čekaju pad i uvijek samo pad, ako i kada se isti dogodi, opet spuštaju letvicu i tome nema kraja….
Kome je ATPL skupa po 100 kn, jer čeka tobože pad na 80 kn, kad bi i pala na 80 kn, sumnjam da bi kupio jer bi mu TA pokazala da to može i na 50 kn…- ))
Mnogi će propustiti rast jer ljudi ne vjeruju da dionice mogu i rasti, nakon svih događanja od kraja 2007. godine


pa od fondova i očekujem reli. ne misliš valjda da će mali tu nešto da pomaknu? oni će se eventualno uključiti kad vide da to konstantno raste.

a koja nam korist od toga što će fondovi i dalje kupovati i pumpati svojih 5-6 dionica? uostalom to su radili i do sada pa nikakve koristi za ostale

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close