Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje to ?
Nisam ništa takvog našao . Rado bih pročitao.


Gdje to ?
Nisam ništa takvog našao . Rado bih pročitao.

zse izdavatelj. to je obavezno štivo. u ovom slučaju prva dva. slobodna dalmacija i qvestus.
a i miv je interesantan.
Vaš link …[/url]

who dares, wins

Hvala. Lijepi pozdrav.


Kratko ću se nadovezati na raspravu.
Burza je mač. Sa dvije oštrice. I na Burzi se gubi novac. I zarađuje. I nakon bitke je lako biti pametan.
I tko 2008. nije bio u papirima, ne zna što je zlo.
Čitam da se hvale turističke dionice. Za RIVP je P/E 28. Zarađuju čitavih 85 lipa po dionici. Cijena raste.
ERNT je zaradio 68 kn po dionici, P/E 13 kada oduzmeš dividendu od 10% koja će biti isplaćena u kratkom roku.
Na temi ERNT kolege viču da je dionica precijenjena. Na temi RIVP se kunu u rast.
Svaka glava svoju pamet!
Suzdržimo se od prijekora, i neka se javno pohvali onaj tko barem jednom nije izgubio svotu od koje boli glava.


Zato uzmeš Adrs -p, p/e 3,08

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Brodari.Ciklična industrija,ovo je teško i profesionalcima pratiti,iako je bilo jasno da ima previše brodova na tržištu,i sama uprave su isto govorile,mislim,šta nije glupo nešto kupovati samo zato što je jako palo i dok trend oporavka nije ni blizu,a kompanije istodobno prže novce?


Negdje u bespućima komentara sam negdje 2009. često čitao mantru kako će brodari prvi krenuti gore pa građevinari itd. To je dosta forumaša ponavljalo kao papige, ne da mi se tražiti ali i to je forum trpio, kao i papir. Svašta.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@PoAskuBidu
slažem se, koja bedastoća, to za građevinare..
pa ljudi valjda prvo trebaju posla, pa se rađaju djeca, pa se kupuju školske torbe, cipele, kabanice.. i tek tamo iza ako ljudi vide da im ostaje novaca, kupiš stan i izađeš iz najma
dakle prvo rast zaposlenosti, novorođenih, pa i oporavak cijena nekretnina i onda mooožda možemo pričati o oporavku građevine

neznam što pojedinci imaju protiv blogera i čitanja bloga.
pa tamo se pronađe vrlo zanimljivih stvari koje ovdje na forumu ne bi vidjeli nikad.
Svi koji su pratili blog su dobro prošli.

“Svi koji su pratili blog su dobro prošli.”

Svakako,ako si kupovao KORF i turiste,ako nisi,nego PTKM,DDJH,FNVC,VPIK itd baš i nisi nešto dobro prošao…
Već sam pisao da je bloger izvrstan analitičar a užasan portfolio menadžer.No na stranu to,i na blogu se moglo nešto naučiti,ono što je meni degutantno su oni njegovi guz… sljedbenici koji nekritički plješću ručicama na svaki njegov komentar.Ali dobro,moraš se roditi takav:)

"Only dead fish swim with the stream"



@PoAskuBidu

slažem se, koja bedastoća, to za građevinare..
pa ljudi valjda prvo trebaju posla, pa se rađaju djeca, pa se kupuju školske torbe, cipele, kabanice.. i tek tamo iza ako ljudi vide da im ostaje novaca, kupiš stan i izađeš iz najma
dakle prvo rast zaposlenosti, novorođenih, pa i oporavak cijena nekretnina i onda mooožda možemo pričati o oporavku građevine

Dobro na stranu sad to,ono što je odmah upadalo u oči je nevjerojatna skupoća građevinara,prezaduženi i korumpirani tržili su se po daleko većim valuacijama nego njihove kolege vani,vrijedi i za LKRI.u Baš TO je trebao biti signal da nešto nije u redu i da ih treba izbjegavati po svaku cijenu.

"Only dead fish swim with the stream"

@bigfoot

da, apsolutno se slažem.
ja sam eto imao sreće pa sam blogera pratio u ulaganjima samo kroz turističke dionice.
Kumulativno kao fond manager ako se gleda samo njegov portfolio, on je itekako dobar jer su mu gro udjela ipak turističke dionice.
A njegovi sljedbenici, a što reći, svi mi biramo svoj put.

Zanimljivo da ni analiticari ni predsjednica zse nece reci glavni razlog nelikvidnosti burze a svi znamo da je to porez i stavljanje prometa od prodaje dionica u prihode. Ako njima nije stalo do burze, kome je?


Zanimljivo da ni analiticari ni predsjednica zse nece reci glavni razlog nelikvidnosti burze a svi znamo da je to porez i stavljanje prometa od prodaje dionica u prihode. Ako njima nije stalo do burze, kome je?

nisam ni razmisljao o tome, zaista pede…. od njih sto ne daju nikakve izjave na tu temu.

New Report

Close