Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Verdi

Na poreznoj to dobiju od banke i hebe se njima sto promet i prihod nisu isto. Ja sam ostao bez besplatnog dopunskog zbog toga.

Susjed koji nije trgovao od 2007. G. Isao je na poreznu i rekli su mu da ako proda dionicu za 5000 kn koju je davno kupio 3 put skuplje, da mu prelazi prihod od 60000 kn i da bi ostao bez djecjeg doplatka. A jos i da trejda ko ja….

Postoje li podaci za All time low što se tiče prometa. U podne promet milijun i pol kuna!!!

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"


Susjed koji nije trgovao od 2007. G. Isao je na poreznu i rekli su mu da ako proda dionicu za 5000 kn koju je davno kupio 3 put skuplje, da mu prelazi prihod od 60000 kn i da bi ostao bez djecjeg doplatka. A jos i da trejda ko ja….

svaki referent to može drugačije shvatiti pa se s njima treba pregovarati. za dječiji ne znam ali možeš prenijeti dionicu na nekoga tko je manjeg imovinskog stanja pa nek on proda i da ti lovu. ja ovo isto vodim na penzionera pa pratim te rasprave o porezu jer bi mi ovaj moga jedan dan dreknuti da je dobio poreza za 5 mirovina. za sada sve regularno izgleda.

who dares, wins

Je da, 10 ljudi ceka u redu a on nek samnom pregovara. Pa ne sluze oni narodu, oni se ponasaju ko bogovi.


Susjed koji nije trgovao od 2007. G. Isao je na poreznu i rekli su mu da ako proda dionicu za 5000 kn koju je davno kupio 3 put skuplje, da mu prelazi prihod od 60000 kn i da bi ostao bez djecjeg doplatka. A jos i da trejda ko ja….

Hoćete reći da netko tko ima npr. milijun kuna u dionicama HT-a i ne prodaje ih ima pravo na dječji doplatak? Prekrasno…

Vidim da bi Nova tv i ovdje imala posla…
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/provjereno-otkriva-prevarante-koji-skupim-automobilima-dolaze-u-pucku-kuhinju—428597.html

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Netko od kolega je koliko se sjećam izgubio i dodatno zdravstveno zbog pokvarenih poreznika

Gle ne bave se dionicama samo oni koji su bogati ili imaju viska novaca. Ovaj kome sada ht vrijedi 1 mil kn nije siromasan. Nebi ni ja bio da mi dionice nisu pale sa pola mil kn na 50000 kn. Ovako jesam i bitan mi je i dopunski. Jer to su meni bili svi novci koje sam imao a nemam ni stan. Dosao sam najprije sa 150000 na 500000; u padu jos nadokupio a ostalo je povijest.
Ako si samac i imas primanja veca od 1939 kn gubis sve pogodnosti. Meni je penzija taman tu ali mi je na telefon u hzzo-u rekla da imam primanja10000 kn!!! Godisnje 120000 i kaj bi ja htio. A par puta sam trejdao s istih 10-15000 kn.
2007 sam imao promet minimalno 5mil kn…tad bi mi uzeli kucu i strpali u zatvor.
Z a obitelj je granica 60000 kn a preko toga se ostaje bez djecjeg…i sad dodaj promet od samo par tisuca kn i mnogo ih strada tu.

Sory Lojtra , sve sto kazes stoji


Gle ne bave se dionicama samo oni koji su bogati ili imaju viska novaca. Ovaj kome sada ht vrijedi 1 mil kn nije siromasan. Nebi ni ja bio da mi dionice nisu pale sa pola mil kn na 50000 kn. Ovako jesam i bitan mi je i dopunski. Jer to su meni bili svi novci koje sam imao a nemam ni stan. Dosao sam najprije sa 150000 na 500000; u padu jos nadokupio a ostalo je povijest.
Ako si samac i imas primanja veca od 1939 kn gubis sve pogodnosti. Meni je penzija taman tu ali mi je na telefon u hzzo-u rekla da imam primanja10000 kn!!! Godisnje 120000 i kaj bi ja htio. A par puta sam trejdao s istih 10-15000 kn.
2007 sam imao promet minimalno 5mil kn…tad bi mi uzeli kucu i strpali u zatvor.
Z a obitelj je granica 60000 kn a preko toga se ostaje bez djecjeg…i sad dodaj promet od samo par tisuca kn i mnogo ih strada tu.
..sve 100% podržavam jer san sve to iskusija na svojoj koži..i do daljnega samo dividena ništa promet o kuna



Susjed koji nije trgovao od 2007. G. Isao je na poreznu i rekli su mu da ako proda dionicu za 5000 kn koju je davno kupio 3 put skuplje, da mu prelazi prihod od 60000 kn i da bi ostao bez djecjeg doplatka. A jos i da trejda ko ja….

Hoćete reći da netko tko ima npr. milijun kuna u dionicama HT-a i ne prodaje ih ima pravo na dječji doplatak? Prekrasno…

Vidim da bi Nova tv i ovdje imala posla…
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/provjereno-otkriva-prevarante-koji-skupim-automobilima-dolaze-u-pucku-kuhinju—428597.html
[/quote]

Moj kolega zivi u ocevoj kuci od milijun eura. Otac mu ima firmu sa 50 zaposlenih i poslovnice po cijeloj drzavi. A on sa zenom i djecom zivi od socijalne pomoci i toga sto mu roditelji posalju. Jednog dana ce svo to carstvo nasljedit. I to kod nasih poreznika recimo prolazi. Naravno ima i auto na sebi. A nekima tu zbrajaju promet pod prihod i takve pizd…


Gle ne bave se dionicama samo oni koji su bogati ili imaju viska novaca. Ovaj kome sada ht vrijedi 1 mil kn nije siromasan. Nebi ni ja bio da mi dionice nisu pale sa pola mil kn na 50000 kn. Ovako jesam i bitan mi je i dopunski. Jer to su meni bili svi novci koje sam imao a nemam ni stan. Dosao sam najprije sa 150000 na 500000; u padu jos nadokupio a ostalo je povijest.
Ako si samac i imas primanja veca od 1939 kn gubis sve pogodnosti. Meni je penzija taman tu ali mi je na telefon u hzzo-u rekla da imam primanja10000 kn!!! Godisnje 120000 i kaj bi ja htio. A par puta sam trejdao s istih 10-15000 kn.
2007 sam imao promet minimalno 5mil kn…tad bi mi uzeli kucu i strpali u zatvor.
Z a obitelj je granica 60000 kn a preko toga se ostaje bez djecjeg…i sad dodaj promet od samo par tisuca kn i mnogo ih strada tu.

Kad sam ovo napisao nisam mislio direktno na vas, nego generalno na situaciju da netko tko ima imovinu (bilo kakvu) od milijun kuna, ili dva, (pa nek je i 500 tisuća kuna) ali nema prihoda, ima doplatak? To mi je suludo. Znam ljude koji imaju firme, voze cayene i x petice ali ne isplaćuju sebi plaće nego samo dobit pa su oslobođeni participacije u vrtiću dok ja kojemu je jedini prihod plaća (solidna ali ipak samo plaća) moram plaćati punu cijenu. Jer se kao kriterij uzimaju samo osobna dohoci! To ja katastrofa, valjda takvi i doplatak primaju… I šta je možda nevažno za ovu priču ali zanimljivost, takvi najviše prednjače u pljuvanju po gradskim vrtićima i u tome kako to ništa ne valja i kako su nezadovoljni uvjetima tamo!? Obrazi k’o džon!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close