Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

podne
osamstotinatisuća kuna
da je čistaka malo je na nas sve

Još jedan glas na vraćanje početka rada u 10h…….ako uopce treba otvarati po podneva…..


Samo da vrate na staro, otvaranje u 10 zatvaranje u 16 već bi i to bio korak naprijed jer nam ovako uzmu sat i pol života više. A i umoran čovjek bude.

a za koga i za što da rade 6 sati?!? više nego dovoljno je 1 sat trgovanja, recimo od 16,30-17,30 tako da se uhvati zadnjih sat trgovanja na DAX-u pa kad ljudi dođu s posla i ručaju na miru uz čašu piva kupe ili prodaju koju dionicu ili certifikat i to je to…čemu trošiti toliko struje, držati ljude da sjede u brokerajima i imati pokrenut cijeli aparat kad prometa – nema! i ovi zadnji brokeraji koji su do sada opstali će uskoro početi dijeliti otkaze i stavljat ključ u bravu jer s ovakvim smiješnim prometima neće zaraditi niti za režije, a kamo li za plaćanje brokera!

Ignore: KressoM, delux

Malo je problem izaci u javnost da se ukine taj porez..jer pored ove nase financijski nepismene i primitivne nacije, odmah bi se nasao Ribic i njemu slicni da kazu kako je to spekulacija kao i kladionica koju treba oporezovat sto vise. A narod bi to zagrizao…

Kako ce ova zemlja naprijed kad su ljudi tolilo zatucani da ih moras uvjeravat da 2+2=4

Ljudi moji, sad kad krene lijepo vrijeme, bit će gušt provoditi više vremena vani…..a usput mozes i do kladare navratit….kome fali adrenalina…..:)

Tko će se više gnjavit s ovim jadom i gubit oči svaki Bozji dan ? :/

Koliko je smiješno naše tržište govori situacija u kojoj ARNT ide za 325 kn ali netko forsira kupnju iznad te cifre jer eto može, zatim DDJH koji je trenutačno gubitaš ali ima potencijal pa stoga i može (ima ih još bar 30 takvih izlistanih) ali te i takve stoje na mjestui ne mogu, promet nikakav. Imamo čak i one čiji dokap ide po troduplo većoj cijeni od tržišne, prometa ni u tragovima, jer ne može.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

najtrgovanija dionica – 330 000 kn. dotaknuli smo novo dno. bravo gospodo iz zagf burze, za kaznu što ht toliko zaokuplja vase servere, izbacite i njega. kome trebaju dionice bilo na redovnom bilo na mtp trzistu, to treba sve poizbacati, te neoliberalne talibane.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Predlazem Timu ako ovo cita da umjesto poreza uzme min 10 kn po transakciji i tako se namiri.
Time bi djelimicno eliminirao i buregdzije i male naloge od velikih.

http://www.jutarnji.hr/hladan-tus-za-vladu-nakon-predstavljanja-proracuna-agencija-moody-s-snizila-hrvatski-kreditni-rejting—javni-dug-je-visok–izgledi-za-rast-niski–vlast-ima-tanku-vecinu—-/1539306/

Sad tek slijedi slobodan pad

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

Kikinho ja ne vidim većeg prostora za pad, sve dionice su na ATL, poslovanje nikad bolje.

Ismijavali ste me dok sam pisao prije nove godine da ce burza propasti ako se ne ukine porez. Trazio sam i strajk. Evo ja sam kupio jednu dionicu i to je to. Nije kasno za strajk.
P.s. brokeri , koliko sam vidio se bas ne trude i ne sekiraju oko poreza. Mozda im je poslodavac zabranio! Ja ne vidim drugi razlog.

Ma sto se javnost i onaj napuhani mutant sindikalac razumiju u to. Reci im samo da ce se vise novaca nakupiti ako ce se porez placati po transakciji i to je to. I nece se nista niti lagati. Vlast je kriva sto joj se fucka za zse, i ova i prosla a koji je razlog neznam.

New Report

Close