Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na nofom forumu se mogu komentirati samo teme koje su vidljive na prvoj stranici. Zasto se to ne vrati kako je bilo, da se moze normalno prelistati i postati tamo gdje treba? Otvorila mi se i neka lista lijevo desno, no ako odem na prvu stranicu ili na zadnju uvijek su teme iz 2006.

Moras otici na trziste kapitala i tamo vidis sve i mozes listati…ali nije slozeno po redu, niti pise u koliko je sati bio zadnji komentar…nista cudno, kod nas od politke pa na nize nije moguce nista napraviti, a da netko ono sto je dobro, ne ucini boljim nego losijim…
Mi postojimo da stvari radimo sve losije

…nama je to valjda smisao zivota


Ali nakon ovoga nam slijedi eksplozija burze…

Vaš link …


znači, sve će se raspasti nakon te explozije


na zse nema pomaka. vrijeme leti, plaća redovito stiže, gube se bogu dani. socijalizam najgore vrste.

I Vi tek sad skužili kolega????

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

do 10 sati promet 140 000 kn!!?? bolje da petkom zatvore burzu!

Ja mislim da je ovaj proracun donesen samo kao trenutni. Da su odlucili nastaviti 2016 istim putem da cijelu iskoriste za analizu. I treba tako, a ne na precac donositi sve. Ono sta je kljuc kako za RH i TK je proracun i najava fiskalne politike za 2017 godinu. Ja mislim da je to ili pocetak ili kraj. Ako u 2017 godini ne maknu uteg sa gospodarstva, ne pronadu nacin za bolju naplatu poreza uz manje stope, te naprave prave smislene zakonske okvire. Ja prvi najavljujem povlacenje sa ZSE. Meni je taj proracun i odluke za tu godinu prioritet, bez obzira na poslovanje pojedinih poduzeca, jer bez ovoga gore, nema naprijed…

Mozete vi naljavljivati povlačenje s burze u 2017 koliko hoćete, ali tak i tak ćete do onda trgovati sami, jer se većina već očigledno povukla.


…Ako u 2017 godini ne maknu uteg sa gospodarstva, ne pronadu nacin za bolju naplatu poreza uz manje stope, te naprave prave smislene zakonske okvire. Ja prvi najavljujem povlacenje sa ZSE. …

ako ćeš čekati do 2017. mogao bi ostati posljednji ovdje pa ugasi svjetlo 😉
sad je skoro 11 sati i promet je 0,4 mil.kuna, toliko prometa napravi i konzumov market u par sati rada
ne ukinu li taj nesretni porez na kapitalnu dobit u roku od 1-2 mjeseca, i kiosci Tiska radit će veći dnevni promet od ZSE

Ignore: KressoM, delux


do 10 sati promet 140 000 kn!!?? bolje da petkom zatvore burzu!

Bit ce tako dok ne ukinu porez, cudno da ih brokeri ne stisnu jer njima posao ovisi o prometu


do 10 sati promet 140 000 kn!!?? bolje da petkom zatvore burzu!

bolje da svaki dan otvore popodne od 16-19, stigli bi sve protrgovati, uštede bi bile značajne, uklopili bi se u radno vrijeme velikih stranih burzi, a prijepodne bi mogli nešto drugo raditi

Samo da vrate na staro, otvaranje u 10 zatvaranje u 16 već bi i to bio korak naprijed jer nam ovako uzmu sat i pol života više. A i umoran čovjek bude.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close