Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odlično. prodajom 1 (jedne) dionice ina-e napokon index pada ispod -1% hebeš ovakvu burzu i index.

who dares, wins

To dovoljno govori o mentalnim kapacitetima onih koji su se uhljebili po hodnicima hanfe, burze i ostalih hohštaplerskih službi krasne naše. Ali ajde barem se nešto događa u zadnje vrijeme pa je ove amatere lakše podnijeti. Iako je za njih naivno reći da su amateri, znaju oni što rade.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Zna li tko što novo o porezima?

Pa vi ste već mogli doktorirati na tu temu. Vi nama recite što je novog.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Fascinira me pesimističko-depresivna slika naših medija.
Kad burzovni indexi padaju, svi prenosu o tomu… kada ti isti rastu već danima… onda to nikom nije zanimljivo.

Već danima gledam kako vani dioncie rastu… dok ove naše ne mogu ni 0.000005% …. osim ako je neki predstečajni junk… pa veći prinos ostvari novac u madracu nego li većina dionica na ZSE.

Danas će biti dosada, vidi se.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Japan +4, kina +3. Nista kod nas dok se ne rijesi to s porezima.

8 GOD minusa na ZSE i još nije dovoljno minusa
pa dokad više

Ajmo skupit pare i skinut komad INA-e po 2700 kn. Milsim da bi bili 2% u plusu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ovdje su svi milioneri…mislim da to nece biti problem

Bio na poreznoj. 12% i to je to,, nema poreznih razreda. Ima neka caka ako si zaposlen kod više poslodavaca ali to nije moj slučaj.

Hahaha, čekajte gospodine Lojtra, jel vi to nas zaj.. Ali ajde bar ste umjesto pisanja po forumu protegli noge do porezne za promjenu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close