Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde da cujemo …

http://www.jutarnji.hr/sto-donosi-novi-drzavni-proracun-/1526108/

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nitko ne komentira da nam se sprema spajanje platformi hrvatske makedonske bugarske srpske i slovenske burze u organizaciji EBRD-a i da je interes stranih investitora poprilično velik.
Biti će nam zanimljivo idućih mjeseci, sa ovime se po planu kreće u ožujku, mislim da treba zauzeti pozicije u kvalitetnim dionicama.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nadam se da će dioničari koji su danas izašli iz PRFC i SLPF ulagati i dalje u neke druge dionice na našoj burzi.


Nadam se da će dioničari koji su danas izašli iz PRFC i SLPF ulagati i dalje u neke druge dionice na našoj burzi.

a ja bih rekao da su danas izlazili, pa da će opet kasnije ulaziti, po malo skuplje
mislim da je PRFC na točki preokreta s poslovanjem, a ova presuda šlag na tortu


Nitko ne komentira da nam se sprema spajanje platformi hrvatske makedonske bugarske srpske i slovenske burze u organizaciji EBRD-a i da je interes stranih investitora poprilično velik.
Biti će nam zanimljivo idućih mjeseci, sa ovime se po planu kreće u ožujku, mislim da treba zauzeti pozicije u kvalitetnim dionicama.

lp


Da, moglo bi biti jako zanimljivo….

ps Neki su zauzeli pozicije kad je crobi bio ispod 1560 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kad je bio ispod 1560?

dok se ne uvede SHORT SELL ovo tk ce ostati mrtvo .

tamo na certifikatima su uvjeti boze sacuvaj.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ovo su prava ulaganja

U što ulagati dok su kamate blizu nule?


Nitko ne komentira da nam se sprema spajanje platformi hrvatske makedonske bugarske srpske i slovenske burze u organizaciji EBRD-a i da je interes stranih investitora poprilično velik.
Biti će nam zanimljivo idućih mjeseci, sa ovime se po planu kreće u ožujku, mislim da treba zauzeti pozicije u kvalitetnim dionicama.

lp


ima komentara na prijašnjoj stranici u vezi makedonaca, sigurno da se prati i nova situacija. vidim da je burza promptno reagirala i na novi proračun. ja više ne znam šta novo treba da se desi pa da dođe do promjene sentimenta.

who dares, wins

@invertaza: i opet krivo
bas me zanima do kad ce ovi štrajkaši ostati u štrajku s obzirom na zelenilo koje se niže iz dana u dan 😀

Lud dan, ovako se vjerojatno trguje u USA svaki dan, ne znam, nemam iskustva preko bare. Posebno ludo na Đuri danas, Adpl, Slpf, Prfc, ma samo nek ovako nastavi, likvidnost je majka.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


bas me zanima do kad ce ovi štrajkaši ostati u štrajku s obzirom na zelenilo koje se niže

– crobex -0.47%
– crobex10 -0.53%
– crobexindustrija -1.31%
– crobex…..-

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close