Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni bi za početak bilo sasvim dovoljno da onaj makedonac preuzme badel.

who dares, wins

Evo originalnog nacina smanjenja duga ..i onda ?

“Proteklog ponedjeljka čelni ljudi mirovinskih fondova jasno su Vladi rekli da žele ulagati u Hrvatske autoceste, hotelske kuće u državnom vlasništvu, HEP, ali i u Končar i Podravku, kao niz drugih prosperitetnih državnih tvrtki poput Janafa. ”

http://www.vecernji.hr/hrvatska/rezat-ce-dodatke-na-place-i-prodati-drzavnu-imovinu-poput-podravke-1061506

Pozdrav

svi smo mi Crobex

jedva 5,5 mil.kuna redovnog prometa do sada, a pola od toga otpada na adris tj. fondovska prebacivanja…ne znam od čega će si brokeraji zaraditi za plaće, a niti zaposleni na ZSE

Ignore: KressoM, delux

Mene nista ne cudi. Zakone donose ljudi kojima su dionice kocka i Vlada u kojoj nitko ne ulaze u dionice…

Ajmo napisati peticiju, 10-20 kn placamo po transakciji a porez ukinuti. Promet ce biti stostruko veci, bit ce bolje i za drzavu i za brokere i za nas. I u nikakve prihode ne knjiziti na kraju godine. Inače je bankrot burze.

Puno puta se pitam zašto nema više malih ulagača na ZSE-u, općenito ljudi koji vrijednosne papire ne smatraju listićem od lota ili listićem od kladionice. Onda pogledam demografsku sliku i vidim da potencijalna niša je samo 1,5-2 mil potencijalnih investitiora. Al da ne duljim priču dalje, ono što mi se danas dogodilo je zapravo nešto što se događa u našem društvu i što vjerujem da će se promjeniti s godinama, a tako i sa ZSE. Jedna kolegica me danas pita, dali da ona stavi broj svog tekućeg računa na UBER-u kako bi napravila acc., jer nju je strah davati nekome nepouzdanom svoj broj tekućeg računa. Taj isti nepouzdani UBER trenutno ima MCAP negdje oko 40 milijardi $. I da sada ne duljim priču, mislim da je svima sve jasno. Ta kolegica ima 25 godina, i upravo piše diplomski na EFZG-u.

Ima kod nas još uvijek dosta i to mladih ljudi koji se tako pretjerano boje kupovinom preko neta, doduše ovo da je tvoja kolegica na ekonomskom faksu nije zapravo čudno.


Ajmo napisati peticiju, 10-20 kn placamo po transakciji a porez ukinuti. Promet ce biti stostruko veci, bit ce bolje i za drzavu i za brokere i za nas. I u nikakve prihode ne knjiziti na kraju godine. Inače je bankrot burze.

za 0,1% na prodajni nalog bi svi odmah potpisali

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Ajmo napisati peticiju, 10-20 kn placamo po transakciji a porez ukinuti. Promet ce biti stostruko veci, bit ce bolje i za drzavu i za brokere i za nas. I u nikakve prihode ne knjiziti na kraju godine. Inače je bankrot burze.

za 0,1% na prodajni nalog bi svi odmah potpisali
[/quote]
Ja ne bi. Meni je dobro i ovako. Investiranje se ne oporezuje, a kockanje se oporezuje ukoliko se zaradi. Fer.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Ta kolegica ima 25 godina, i upravo piše diplomski na EFZG-u.

i takva će ti sutra raditi u ministarstvu, institu ili nekoj drugoj ustanovi…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

brisati molim

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

reći ću vam šta me nervira. ako malo obratite pažnju u zadnjih 6mj. crobex je samo nekih 10tak puta imao rast ili pad preko 1%. kulturni indexi vani čija bi to trebala biti osobina svako malo divljaju po 2-3% gore dole. rekli bi slučajno ali bome nije. i u tom segmentu davljenja po 0,03%, 0,07% i td vidi se dosljednost velikih igrača (stranih banaka i domaćih kolaboracionista) da pod svu silu ubiju i ono malo volje za trgovinom. kad oni tako procijene da su ocijedili drenov kolac onda idemo u drugu krajnost. duvanje balončine pa to onda za 6mj. dođe na htv-ov dnevnik i tu se odma zakače i penzioneri i pohlepa, pohlepa, pohlepa. i ciklus završen. ko zadnji magarac.

who dares, wins

New Report

Close