Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kako stvari stoje, čini mi se da ću zatvoriti brokerski jer na ovim volumenima se još kako tako se da ući u poziciju ali riješti ju sa nekom zaradom, pogotovo ako si in sa preko 100k, jednostavno postaje nemoguća misija

ja isto tako, polako rasprodajem kupljeno do 31.12., a ne kupujem ništa. možda ću tu i tamo malo odigrati s certifikatima ako bude prilika, ali vjerojatno ću uskoro povući sa ZSE sav kapital….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Jutarnji lsit
Vlasnici dionica, njih 856.759 sada moraju voditi knjigovodstvo

– vlasnici dionica ne moraju voditi knjigovodstvo ako u ovoj godini nisu kupili ni jednu dionicu.

– I love this game.
Pozdrav !


Zbog obračuna poreza mali ulagači traže pomoć brokera

– ako će te s dionicama trgovati svake treće godine ne trebate zbog poreza tražiti pomoć brokera.

– I love this game.
Pozdrav !

Ne vidim u čemu je problem, samo na bezličnoj dijonici tipa HHLD u tjedan dana zaradio prosječnu rvacku penziju… a gdje su drugi biseri tipa Đura… ima potencijala ova naša barica i bez vas.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Brokerske kuće pripremaju rješenja i usluge obračuna poreza za klijente

– brokerske kuće žive od provizije,
– veći promet to je za njih i veća zarada.
– sada imamo mali promet, koji će biti još manji.
– mali promet, na žalost to je i jako mala zarada brokerskim kućama.

– te bi brokerske kuće prije rješavanja usluge obračuna poreza za klijente morale rješavati višak uposlenih np. šalju ih na burzu na kojojo se ne trguje s dionicama, na burzu na kojoj se traži posao, na burzu rada, a možu slobodno s ovim izbjeglicama direktno vlakom za Njemačku.

– I love this game.
Pozdrav !


Ne vidim u čemu je problem,

– na žalost velika većina u RH ne vidi u čemu je problem.
– burza je još najmanji problem.

– I love this game.
Pozdrav !

Meni je na burzi uglavnom dobro a ne moram se gnjaviti pola godine sa gostima i čišćenjem apartmana, ovako ću jednom godišnje dostaviti obrazac poreznoj i to je to.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Na ZSE nisam ništa tržio ove godine,ali jesam vani,i tu ću se morati zezati sa porezom,ne palim ni Investor,javite mi ako ADRS padne na 300. 🙂

"Only dead fish swim with the stream"

trebamo gotovinske kredite za kupnju dionica.. kamata 5% i obavezno short selling ,pa da ce i poreza bit.. ;.)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Na ZSE nisam ništa tržio ove godine,ali jesam vani,i tu ću se morati zezati sa porezom,ne palim ni Investor,javite mi ako ADRS padne na 300. 🙂

Kako vani rješavate plaćanje poreza ? Ako se ne varam i vani se plaća , ili možda griješim .

I mi koji vani trgujemo isto smo dužni plaćati porez u HR,to sam i napisao.

"Only dead fish swim with the stream"

Novi gazda
“Vlada je raspravljala i o kadrovskim pitanjima. Mladen Pejnović razriješen je dužnosti predstojnika Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom. Novim predstojnikom imenovan je Tomislav Boban.”

https://vlada.gov.hr/vijesti/priopcenje-sa-zatvorenog-dijela-3-sjednice-vlade-republike-hrvatske/18401

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close