Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

zeleno vani…[smiley2]

cini mi se da DLKV napokon krenuo. pol milje kuna, sve po asku[smiley11]

two bad....milosh dead

u jednoj transakciji prošlo 624 komada zabe (preko 7 milja prometa), zanimljivo

[b]Ima se![/b]


http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe zeleno vani…[smiley2]

Đaba bilo, kolega [smiley5]

jao colina kako si duhovit, kakve su to glupe price “da si ovo da si ono”???? nije kupovao po 800 i sta sad? brine ga sad ova situacija, a da ti mozda ne posjedujes vremeplov pa se mozes vracat u proslost kad stalno napominjes da si prije , da si onda , zasto nisi onda itd…mora da si se rodio prije nastanka zemlje kad si tako mudar..lako je bit general poslije bitke..a da dalekovod padne ispod 800 jer bi i onda bi tako pun sebe i samouvjeren..ja ga osobno isto posjedujem 65 kom, vjerujem u njega , uzeo sam ga iznad 1100, pa je normalno da me brine sto stoji…tj pada…nemoj ovo shvatit kao nekakav napad na sebe , nesto osobno , al nismo svi krenuli u dionice prije 5 godina pa da nam je sad svejedno koliko dalekovod trenutno vrijedi..nek naraste na 5000 , vjerujem da bi i ti onda bio puno zadovoljniji, a ne bi bilo

Ode JNAF u blokadu na -10%.. Cudna je to dionica.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

blokiran s tri dionice na 6800
– 11,46%

Scio me nihil scire

Sad će opet s 6800 na 8000, pa opet dolje, kako god kakva vijest se pročuje. A na vijesti o Bosanskom brodu nitko uopće nije reagirao. Čudna je ovo država, čudni su to ulagači (većinom), pa je jasno da je i ovo čudna dionica

Hell is Empty and all the Devils are Here

zato mi u luci plače “topče ni da mrdne” sindrom imamo…………… [smiley2]


Sad će opet s 6800 na 8000, pa opet dolje, kako god kakva vijest se pročuje. A na vijesti o Bosanskom brodu nitko uopće nije reagirao. Čudna je ovo država, čudni su to ulagači (većinom), pa je jasno da je i ovo čudna dionica

Da, sad ce hvataci nozeva navalit… Vec vidim da ce danas kolega Bubaspara omastit brk na day trade-anju.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Stagnacija, blaga korekcija……dokle će ovo mrtvilo..!?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Stagnacija, blaga korekcija……dokle će ovo mrtvilo..!?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close