Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad će sva ta famozna godišnja izvješća počet izlazit???

Janaf i jdos su vec objavili a ostali sto vise cekaju s objavom to ce veci minus biti

Evo izašlo je fantastično za JNAF, već sam aut.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Kako kaže Buffet treba ulagati u burzu kad nitko neće, očigledno je to naša burza, do kada će biti burza izvan fokusa nezahvalno je prognozirati. Možda 6 mj. možda 2 godine.

Zasto onda ne dode kod nas ulagati?

Ljudi moji,

ovo je tužno. Ovaj promet. Nije dobro, vlada mora pronaći rješenje kako dignut likvidnost. Nitko drugi nego vlada. Zakonima i IPO-ovima

Primam predbilježbe za Priručnik 🙁
Jutrošnji promet 800 tisuća kuna. Pa to je jedan luksuzniji automobil.

Ja sam iznimno ljut na vodstvo i posebno predsjednicu Uprave ZSE. Oni se u cijeloj situaciji oko nevjerojatno male likvidnosti drze kao da je to posljedica. Ono, a sta je tu je, nije da mi mozemo tu nesto. Umjesto da iniciraju sastanke sa ministrom financija i Premijerom, da se pokazu i da se ideja ulaganja u Zagrebacku burzu nametne kao imperativ, a ne kao izbor. Jer znamo kako firme kod nas biraju, radije ce dici kredit po koliko god teskim uvjetima, jer je tako bezbolnije i lakse to pravdati ako krene krivo, umjesto da idu u dokapitalizacije i tako pronalaze sredstva za razvoj. Jednostavno, ponasanje Uprave ZSE je prepasivno i cini mi se uopce nezainteresirano za popularizaciju i mijenjanja smjera sto malih sto velikih dionicara i investitora, sto fondova. Sluze samo da naprave statisticke pokazatelje rada ZSE kao firme i kontroliraju ZSE trziste. A sto je na njemu, sto firme svake godine se osipaju, cini mi se da uopce nema razmisljanja da se takovo sto ne bi trebalo dogadjati i da novac i financije treba vuci na burzu a ne pustiti da odlaze od tamo. Pozdrav, Petar

redovni promet dionicama na ZSE u 12:30 iznosi 900,1K kn

ovo je totalna katastrofa…bio sam malo ironičan prema kol. PoAskuBidu kad ono ispada da je stvarno u zadnje vrijeme profitabilnije prodavati odojke…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ma kakva Vlada i likvidnost burze, ne skupljaju se tu poeni nego u 45-oj i 91-oj.. To je najbitnije, prebrojavanje krvnih zrnaca.. Šta će malom čovjeku burza, on i ne zna šta je to.. Samo kruha i ratnih igara, samo to i naš narod je nahranjen…

Ako sve bude ovim ritmom danas bi mogao biti neslavni rekord.
14,30 promet dionicama 1.454.000,00 kn

4 dana bez komentara na ovoj temi, a vani jedan crveni dan na burzi sustiže drugi.
kod nas izgleda da ni nova vlada nije vratila povjerenje ulagača pa mislim da je samo pitanje dana kad će i kod nas krenuti jači padovi. doduše, nije baš ni da ima kupnje po kojoj se netko može istresti pa nas to za sad spašava od jačeg pada. no, ne ukine li se pod hitno porez na kapitalnu dobit, bojim se da nam se piše crno, tj. crveno!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Najgore je što država od tog poreza neće ništa prihodovat, ali bitno je da pogaze i ono malo ulagača…

New Report

Close