Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

blok transakcije ne idu u redovan promet jer se ne vrše preko burze iako tako izgleda. idu samo preko skdd-a jer je tako jeftinije za one koji kupuje veće količine

Kotka upravo prošla po 400 kn, to je mcap ispod 13 milijuna kuna… da sam bar imao za dokup.


Imali ste dvije dionice na kojoj se moglo itekako zaraditi, DDJH i HHLD niste htjeli; tko vam kriv?

to je relativno…oni koji su kupili prije rasta pa sad uvaljali dionice naivcima su sigurno zaradili, ali kasniji kupci tih dionica su popušili i već bilježe minuse (a uvjeren sam da je to tek početak pada i gubitaka)!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

danas 13,30 ako se makne blok 1,9 mil prometa
idem vidjeti na banjalučku koliko je kod njih

Blok koncar..blok luka rijeka..blok ledo..blok ht..Ukupno preko 32 mil.kuna
Tko kaze da nema trgovine na zse. ?!..Ima ali im se ne kupuje dionicu po dionicu

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Blok koncar..blok luka rijeka..blok ledo..blok ht..Ukupno preko 32 mil.kuna
Tko kaze da nema trgovine na zse. ?!..Ima ali im se ne kupuje dionicu po dionicu

Pozdrav

trguju fondovi koji ne plaćaju porez na kapitalnu dobit, a mali koje taj porez kači gledaju sa strane!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Gledam gledalicu i vidim dvije dionice.Jedna do druge.ATPL i ATLN.
Atpl ima 1.395.520 dionica,ATLN 3,358 mil dionica.S obzirom na istu cijenu dionice možemo lako utvrditi
da je MCAP ATLN cca 2,41 puta veći od ATPL s tendencijom da se razlika i produbi.S obzirom da ATPL prodaje hotel LAPAD radi održavanja likvidnosti i sigurnog poslovanja a do sada ATPL uredno podmiruje sve svoje obveze,možemo očekivati da će i uz ovakve katastrofalne vozarine izdržati još barem dvije godine.Kako je moguće da dvije željezne košare koje šetaju gore dole i koje ostvaruju više od 90%
cjelokupne dobiti ATLN vrijede više od jednog hotela i dvadesetak brodova.Meni je to stupidno,pa ću
prodati ATLN i kupit ATPL
i za dvije godine imati barem duplo nego da ostanem u nekretninama,žićara je pokretnina.
Ili će vozarine biti i dalje ovako nisko.Nema ekonomske logike.Valjda će se brodari dogovoriti
i napuniti marjansku brazdu sa olupinama brodova.To bi im bilo rentabilnije jer bi ostali brodovi više zarađivali.Ako su Ameri palili pšenicu da cijena pšenice nebi previše pala zašto se nebi i brodovi počeli potapati.Onako iznenada,kao u bermudskom trokutu.
Ćuvajte se Lukšića oni bi za jednu ćeličnu košaru mogli kupiti svih dvadeset brodova i hotel.
Vrijeme je za ulazak u brodareza koje mislite da neće u stećaj.ATPL i naročito TNPL su moji favoriti iako Zadranima manje vjerujem,a fudamentalno su čvršći od armiranog betona.

..di se mogu vidjeti blok transakcije,konkretno interesira me lkri..hvala..


..di se mogu vidjeti blok transakcije,konkretno interesira me lkri..hvala..

70205×42,00 kn

..hvala..

A zasto to nema u prometu za lkri?Kolko vidim promet 5000 kn.

u igri može biti DUUDI, AZ, EPLAVI,CO,HZZO,mislim da je kupac AZ

New Report

Close